Skocz do zawartości

Kołowrotek do spinningu


nug

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukaj jakieś dobrej używki daiwy emblem 2500 i będziesz zadowolony, a jak dobrze pójdzie to jeszcze Twoje dzieci będą nim łowić.

+1 Sprawdz forum Spinning, baitcasting, flyfishing, rodbuilding oraz giełda wędkarska Mozna tez sobie sciagnac bez problemow z Japonii maszynke na dlugie lata za 250-300Pln (ebay) ale jak ktos woli nowe to nie ma rady trzeba szukac czegos innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej wole nówki, Penn battle, zauber, red arc? Jakie wielkości pod podane zastosowanie? Dodam, że przynęty, na które łowię to: obrotówki 0-2, woblery 4-7cm.

Pena mają koledzy i nie bardzo są zadowoleni.

Zaubera mam i koledzy też i jest ok. Kup rozmiar 3000 i zostanie Ci na przynęty jeszcze. Pamiętaj tylko żeby często smarować łożysko w rolce bo jest marnej jakości ewentualnie wymień od razu na lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zaczynam zabawę ze spinningiem, ale mam już za sobą sezon zabawy na kiepskim sprzęcie. Teraz chcę zmienić na kija Okuma Black Rock 2,75 7-30g, plecionka PowerPro 0,15 no i kołowrotek do 350zł, czyli 2500 lub 3000.

Poczytałem jakie polecacie kołowrotki i tylko chciałem zapytać, który z nich najlepiej układa plecionkę i nie robią się "gniazda" przy wyrzucie?

Z obecnym sprzętem mam z tym duże problemy. Pewnie umiejętność rzucania też tu ma wpływ ale czytałem, że to głównie wada kołowrotka.

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek powiem ci tak idź do sklepu PANDA w Sanoku a tam na pewno coś wybierzesz a jak nie to ci Kuba zamówi to co chcesz.W tych pieniądzach kupisz np. Shimano aernosa,zaubera cf czy np.ryobi slama bardzo fajny ten ostatni i za dobre pieniądze a do tego w przeciwieństwie do shimano mają 5 lat gwarancji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Hej. Proszę doradzić mi przy zakupie kołowrotka. Kij okuma black rock 2.75 5-25. Uzywany do lowienia szczupaka bolenia czasami sandacza. Na szpuli zawsze plecionka. Budżet max 700 pln. Preferowany raczej nowy. Prosze o opinie użytkowników którzy używają sprzętu a nie słyszeli że kolega miał. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też będę kupował kołowrotek pod bolenia i biorę pod uwagę kołowrotek DAM QUICK FZ kolega taki ma i sobie chwali ma szybkie przełożenie i nie trzeba tak zapierniczać korbką nie wiele ci pomogłem tym bardziej że kolega ma go od niedawna. Jeśli ktoś używa ten kołowrotek to morze się wypowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wg mnie problem z nowosciami jest taki ze dopiero po paru latach bedzie wiadomo ze kolowrotek jest np trwaly. To ze po paru wyprawach sie nie rozsypal malo dla mnie znaczy :) Czytalem recenzje pod testem i po nich wiem jeszcze mniej, pewnie tak jak Ty hehe Fajnie ze ma dodatkowa szpulke, dla mnie to zawsze bonus. Do czego ci ta maszyna?

Ps Osobiscie gdybym mial 300 to wzialbym uzywke Daiwe Emblem S/X 2500/3000 lub Team Daiwa S 2500/3000. Jak do lzejszych zadan to 2500 a do orki 3000. Cos fajnego z Shimano za te 300 tez by sie znalazlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czego ci ta maszyna? Ano do ciężkiej orki sandaczowej w komplecie z sandaczową inazumą 22cw,mam już Reda Arca 10400 firmy Spro z team dragonem 240,18-42cw,teraz szukam coś porządnego do 300 złociszy,może zaubera roby tej samej wielkosci,podobno szpule z Arca pasują do roby i odwrotnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.