Skocz do zawartości

Kołowrotek do spinningu


nug

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dzięki za linka, rozważe i ten kołowrotek. Widzę że ten w sprzedarzy troszkę za mało mieści żylki na szpuli , musiał by być większy rozmiar. Troszkę też jest przyciężkawy ma 420g ten model, większy jeszcze więcej by miał wagi. Po zatym fajny przynajmniej wizualnie nie wiem jak z jakością bo nie miałem doczynienia z tą firmą. Ogólnie łowiłem na shimano i te kołowrotki mi się zawsze sprawdzały.:beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

I stało się, moja Shimano Catana 1000 padła:mad: Szukam zastępcy i proszę Was o pomoc. Kołowrotek ma być malutki bo do Mikrosa 215cm do 5g. Nie ma ograniczeń cenowych ale są wielkościowe, standardowy rozmiar 1000 (np zauber) jest o wieeele za duży, Catanka 1000 była idealna i w takim rozmiarze szukam kręcioła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekręciłem kilkoma i wniosek taki dla mnie są tylko dwie firmy zaczynają sie Shimano Stradica i od Daiwy Emblem naprawde spinningowe.Kręciołki tych firm dobrze zadbane będą sie kręcić pare sezonów,ale kupujesz na co masz ochotę i na ile złociszów.Pamietaj lepiej miec 2-3szt. dobre niż zbiorowisko w szafie klamotów.

Edytowane przez Kajtelek2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I stało się, moja Shimano Catana 1000 padła Szukam zastępcy i proszę Was o pomoc.

Tutaj masz fajnego kręciołka http://allegro.pl/daiwa-tournament-x1500ia-bez-minimum-i2047693362.html ,noi oczywiście ta Z-tka http://allegro.pl/daiwa-tournament-z-2000-ia-i2038690338.html powalcz a nie będziesz żałował;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Myślę, że już sama nazwa sugeruje jego użycie do innych celów. Moim zdaniem poszukaj coś "mocniejszego", bardziej wytrzymałego. Ten kręcioł w zasadzie używasz do zarzucenia lekkiego (w porównaniu do spinningowego) zestawu spławikowego i odłożeniu wędziska na podpórkę, natomiast kołowrotek do spinningu pracuje nieco częściej nad wodą niż matchowy. Mogę nie mieć racji ale ja do spinningu użyłbym innego modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc kolego krzysiek556 na cenę kołowrotka rozumiem że granicą jest 200 zł.W tych samych pieniądzach dostaniesz np Spro Passion FD 730

Ilośc łożysk: 7 (oporowe) ; Przełożenie: 1:5,0 ; Pojemność: 0,285/170m Waga: 299g

Dokładając nieco masz już znacznie lepszy młynki,co w wypadku spiningu jest ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.