krs Posted June 7, 2010 Posted June 7, 2010 Gdzie mieści się serwis SPRO?(adres/telefon)Potrzebuję rolki do Red Arc 10300 i nie bardzo wiem gdzie zdobyć. Nie wiem gdzie mieści się serwis, ja swój kołowrotek oddawałem na gwarancji do sklepu (F-M). Dystrybutorem SPRO jest chyba firma expert, możesz tam popytać : http://www.expertfloat.pl/index.php?option=com_contact&view=contact&id=1&Itemid=35
Maks Gie Posted June 7, 2010 Posted June 7, 2010 Czy używał ktoś przez dłuższy czas kołowrotka Team Dragon FD900iZ ? Jeżeli tak to proszę o odpowiedz, czy jest on w miarę bezawaryjny i czy jest on godny uwagi ?
Andre Posted June 8, 2010 Posted June 8, 2010 Mam nawet dwie sztuki. Jak na kręcioł za tą kasę nie ma się co czepiać. Jest OK.
KONDZIO1996 Posted June 30, 2010 Posted June 30, 2010 Czytalem ten temat, ale nie mogem znalezc cos odpowiedniego dla siebie. Potrzebuje kolowrotek do 150zl, w oko wpadl mi ten Spro Passion. Kolowrotek bedzie uzywany do polowu okoni, kleni, pstragow zadko szczuplych. (windows mi szwankuje i dlatego nie moge dawac polskich liter, ogonkow kresek itp.) http://www.fishing-mart.com.pl/sklep/pl/spro-passion-g5-a17-p250-k2399.html
pigon Posted July 25, 2010 Posted July 25, 2010 Chce kupic kolowrotek spinningowy i upatrzylem sobie dwa modele. Jeden to jest dobrze znany wszystkim na forum Spro Red Arc a drugi to Okuma Trio,jest to nowosc od okumy. Pardzo mi sie podobal. I mam dylemat miedzy tymi dwoma maszynkami.Co byscie wybrali.
krs Posted July 25, 2010 Posted July 25, 2010 Spro Red Arc to sprawdzony kołowrotek. Jak ci przeszkadza kolor (czerwony) to polecam Spro Blue ARC 930, z pewnością będziesz zadowolony
Janz Posted July 26, 2010 Posted July 26, 2010 Mam Red Arca od 4 lat. Nie jest specjalnie mocno eksploatowany ale działa do dziś bez zastrzeżeń, hamulec- bajka, żadnych luzów, trochę na wyrost zmieniam mu rolkę kabłąka i łożysko. Co do Okumy to 5 lat gwarancji to też nie byle co, no i odrobinę tańsza. Myślę że jakościowo są zbliżone do siebie (te same żółte rączki to składały).
pigon Posted July 26, 2010 Posted July 26, 2010 Czerwony spro jak najbardziej mi sie podoba. Ale ta Okuma to cos nowego. Zrobiony pewnie z lepszych materialow itp. Co nie znaczy ze spro nie jest warty swojej ceny. SPRO czy OKUMA ??
jon987 Posted December 15, 2010 Posted December 15, 2010 http://allegro.pl/mistral-amundson-fd-30-i1340323575.html używał ktoś takiego młynka
frodarek Posted January 6, 2011 Posted January 6, 2011 Jaki kołowrotek polecacie do wędki konger IRI Lucky 275 3-10g.
LukaszZ Posted January 6, 2011 Posted January 6, 2011 Jaki kołowrotek polecacie do wędki konger IRI Lucky 275 3-10g. zauber 1000/2000
Andre Posted January 6, 2011 Posted January 6, 2011 Wszystko zależy od tego ile biletów NBP masz na zbyciu;). Ja posiadam w/w kijek i przykręcałem do niego Team Dragona 2000.
rapala Posted January 7, 2011 Posted January 7, 2011 Jaki kołowrotek polecacie do wędki konger IRI Lucky 275 3-10g. Jak szukasz czegoś naprawdę solidnego na wiele lat to proponuję wybrać coś z Daiwy;).
krs Posted January 7, 2011 Posted January 7, 2011 Jeżeli nie chcesz przepłacać to optymalnym wyborem będzie Zauber, Spro Red/Blue 910 lub podobne.
apioo Posted May 30, 2011 Posted May 30, 2011 Ma ktoś może Shimano Super GT-RC(lub starszą wersji GT-RA, GT-RB), jak się maszynka sprawuje?
marekn Posted May 30, 2011 Posted May 30, 2011 Mam Shimano GTM-RB. Kręci dobrze, ale nie mam go gdzie przesmarować, bo potrzebny jest specjalny klucz do draga, którego nikt ze znajomych nie posiada. Dlatego powinienem co roku wysyać go do serwisu, a to już się nie kalkuluje.
apioo Posted May 30, 2011 Posted May 30, 2011 Marekn, jakiej wielkości masz tą shimanke i jak długo ją używasz? Z tą konserwacją to aż taki spory problem?może po prostu wystarczy po sezonie przez port do smarowania kapnąć oliwy?
marekn Posted May 30, 2011 Posted May 30, 2011 (edited) Kołowrotek mam ponad rok, początkiem kwietnia skończyła mu się gwarancja, co przegapiłem. Oliwy, która jest w zestawie już kapnąłem, ale to nie jest rozwiązanie na dłuższą metę, gdyż wypłukuje ona orginalny smar z kołowrotka, więc należałoby go jednak przesmarować. Zapomniałem, rozmiar to 2500. Edited May 30, 2011 by marekn
DzikosLaw Posted July 5, 2011 Posted July 5, 2011 Witam,zaczynam dopiero przygode z wędkarstwem i potrzebuje pomocy.Otóż zamierzam kupić wędke: Dragon MILLENIUM HD Super Fast 2.70 m 5-25 g,oraz do tego kołowrotek w granicach do 180 zł.Co myslicie np o tym: http://allegro.pl/ryobi-oasys-3000-nowosc-2011r-od-reki-kolowrotek-i1684430950.html lub http://allegro.pl/kolowrotek-ryobi-amazon-4000vi-hit-najtaniej-i1666189372.html z góry dziekuje za pomoc.
bronzo77 Posted July 5, 2011 Posted July 5, 2011 Te dwie oferty Ryobi są całkiem rozsądne - szczególnie rzuca się w oczy niewielka ilość łożysk - TO DOBRZE (4 sztuki wystarczające)! Może warto powalczyć o to: http://allegro.pl/spro-blue-arc-tuff-body-930-i1695741171.html akurat jakiś Ziom z Leżajska sprzedaje. Może forumowicz (?) albo ten (ale chyba cena przekroczy 2 stówki): http://allegro.pl/team-dragon-fd-935iz-od-1zl-i1703158995.html
Dominik18king Posted July 5, 2011 Posted July 5, 2011 Kolego dozbieraj trochę i kup sobie to : http://allegro.pl/ryobi-zauber-3000-gratis-i1702413902.html Sam taki mam i nie żałuje a wręcz przeciwnie.POLECAM.
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now