Skocz do zawartości

Stawy w Zabratówce


rapala

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka.

No właśnie. Ma ktoś info jak to po tych "potopach". Mówili, że groble zerwało, a ludzie w polach metrowe ryby znajdywali...

Ale chyba nie na stawie "z wysepką" bo tam ostatnio obóz karpiarzy widziałem, więc coś pływać chyba musi.

Faktem jest, że na stawach 1 i 2 jest zakaz łowienia i widać, że groble odbudowywali. W rzeczywistości zostaje tylko ten staw najbliżej Zabratówki (z wyspą).

Pytanie. Czy jest tam sens z feederkiem?? Bywa ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Po kilku latach ponownie odwiedziłem to kameralne miejsce, mojemu zdziwieniu nie było końca. W pamięci sprzed lat zapisało się zaniedbane miejsce, gdzie o przyjemności łowienia można było pomarzyć. Nowi opiekunowie łowiska, czyli nowo powstałe koło wędkarskie zrobiło tam rewolucje, profesjonalnie naprawione groble, mnóstwo ławeczek i stolików, jednym słowem, powstało łowisko którym można się chwalić, gdzie można bardzo przyjemnie spędzać czas. Brawo dla prezesa i aktywnych członków koła z Zabratówki, tak trzymać, i oczywiście pilnować aby wasza praca nie została zniszczona przez pseudo wędkarzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Sobota 24.04, członkowie miejscowego koła, w głównej mierze osoby w przedemerytalnym lub emerytalnym wieku, w zorganizowanej akcji  sprzątania nie tylko obejścia stawów, ale brzegów dopływu i odpływu wody (potoku). Widać mega zaangażowanie tych ludzi w zagospodarowywanie stawów. Tarnawka już częściowo wyremontowana, ale prace ciągle w toku. Teraz potrzeba konkretnego zarybienia, podobno jesiennego nie było, bo lód miał przeszkodzić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 4 tygodnie później...
50 minutes ago, Kaskader said:

Jaki szach mat? Nr numerem ale tam zadnego remontu nie było, tylko droga z tyłu za stawem.. Remont miał tylko staw z wyspą i tam się nic nie dzieje złego. A to czy to 1 czy 5 to małe ma znaczenie. 

Uuuuuuu nerwy puszczają. Sam pisałeś, że to nie jedynka, teraz, że numery nie mają znaczenia. Mogę potwierdzić, że remont był, tylko Ciebie pewnie nie poinformowali. Byłem, widziałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaskader odpuść sobie bo nie masz racji, a dalej brniesz... Były informacje na stronie PZW, rozmawiałam z SSR w Zabratówce i członkami koła. Na jedynce jeszcze się dało łowić w tamtym roku, w tym dodałam zdjęcia jak wygląda. Dwójka wygląda podobnie, a według rozpiski na stronie miały być tam zawody, więc nie wiem czy już został dopuszczony do łowienia. 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.