Skocz do zawartości

Stawy Rzemień


LukaszZ

Rekomendowane odpowiedzi

Ja będąc pewnego razu na 2 (w tym roku) rozmawiałem z tym gospodarzem. Powiedział, że za wszelką cenę chcą się pozbyć tego suma i w razie gdy ktoś go złapie to pod żadnym pozorem nie wypuszczać z powrotem. Zapytałem co z okresem ochronnym, to powiedział mi że On mi daje zgodę na to po za okresem. W razie złowienia, zabrać lub dzwonić do niego lub wpuścić do stawu nr 3. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i lepiej jak większość nie wie poza stałymi bywalcami , bo jak by mięsiarze to zobaczyli to każda ryba tam była by sumem i było by ich nagle tylu że siedzieli byśmy z nimi wędka w wędke i  zgłupielibyśmy od nich  , bo jak ja słyszę akurat nie  na rzemieniu "Nałapołem karpików  na 30 cm tom je wszystkie wzioł i przemieli się w maszynce " to mnie uj strzela i mam ochotę strzelić go  w pysk a to skończyło by się dla takiego okropnie bo jestem spokojny , no chyba że się wcurwie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, xatuanx napisał:

Ja będąc pewnego razu na 2 (w tym roku) rozmawiałem z tym gospodarzem. Powiedział, że za wszelką cenę chcą się pozbyć tego suma i w razie gdy ktoś go złapie to pod żadnym pozorem nie wypuszczać z powrotem. Zapytałem co z okresem ochronnym, to powiedział mi że On mi daje zgodę na to po za okresem. W razie złowienia, zabrać lub dzwonić do niego lub wpuścić do stawu nr 3. 

Gospodarze tego łowiska nie mają nic wspólnego ze słowem gospodarze!. Także nie mają pojęcia o racjonalnym zarybieniu, a już o ichtiologi...kosmos.

Tam zawsze liczyło się wrzucanie karpia kroczka i zapychanie lodówek. Nawet jeżeli miało to nieoficjalne oblicze. Całe szczęście od kilku lat przestałem tam jeździć bo właściwie nie wiem co normalny spinningista może tam robić ? Polityka tych zbiorników nie jest zrozumiała dla nikogo normalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie ma tego na rzemieniu co kiedy ?Teraz na branie do  trzeba czekać 5h,dawniej co 30 minut odjazdy karpia.Już nie ma tam tego karpia.B

yło to jedno z najlepszy NK w okręgu Rzeszów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, emil napisał:

Już nie ma tego na rzemieniu co kiedy ?Teraz na branie do  trzeba czekać 5h,dawniej co 30 minut odjazdy karpia.Już nie ma tam tego karpia.B

yło to jedno z najlepszy NK w okręgu Rzeszów.

 

Bez przesady, na wiosnę na 5 wypadów tylko 1 bez ryby. Na każdej zasiadce oprócz tej jednej połowiłem dość dobrze. Może nie jakieś kolosy ale karpi w przedziale 2-3 kilo nie brakuje. Można się fajnie podszkolić. A i większe się trafią od czasu do czasu. Ja bym na twoim miejscu gdzie indziej szukał przyczyny niepowodzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emil widocznie musiałeś trafić na naprawdę słabe dni bo na 2 złapanie kilku karpi w ciągu 3-4 godz to nie problem , chyba że źle podchodzisz do nich , a jeśli chodzi o rybki to owszem dominujący jest karpik ale jest tez dużo leszcza , zdarza się ładny lin, karaś pow 1.2 kg , amury , węgorze i sumki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.