Skocz do zawartości

Stawy Rzemień


LukaszZ

Rekomendowane odpowiedzi

Losy stawu nr 4 są niepewne , ale o o ile gość z kola na 1 i 2 potrafi się przespacerować i zwrócić komuś uwagę to na resztę stawów mu już daleko. Szkoda mi każdej dużej ryby która dostaje w łeb . Ale staw nr 4 broni się sam ponieważ pełno tam zaczepow i trzciny , coś udaje się pseudo wedkarzom wyciągnąć , ale z własnego doświadczenia wiem że populacja amura na tej wodzie jest dość duza . Brakuje tam jednak zarybienia mniejszymi sztukami. Ponieważ ta ryba sama się nie rozmnozy. Ale jeśli staw idzie pod młotek to chyba lepiej nie zarybiac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U to lipa grilla nie będzie.O ile z ogniskami się zgadzam 100% no bo na ziemi to robimy o tyle grill mógł by być dozwolony bo miło posiedzieć a ani z tego nie ma jakiegoś wielkiego dymu ani nic nie podpalimy no bo mamy własne palenisko , no nic nie ma co gadać i gdybać tak czy inaczej tam zawitam ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha to już moja tajemnica co znalazło się w składzie  ,powiem tyle że szukałem podobnego pelletu i nigdzie nie mogłem znaleźć , firmy najczęściej robią tańszym kosztem bo muszą zarobić a samemu można zrobić sobie na bogato :)  bo robimy dla siebie i karpia :) a nie dla biznesu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wędkowałem jeszcze w Rzemieniu w związku z tym chciałbym zapytać czy na stawach 1 i 2 trzeba uważać na zaczepy, czy są miejsca które należy omijać aby nie stracić zestawu lub ryby?

Byłem wczoraj to na 2 jest powalone drzewo przy brzegu, ciekaw jestem czy gdzieś dalej też można się tego spodziewać.

Głębokość podobno jest do 1,5m i jest równo bez dołków. Tyle podpytałem wędkujących.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak prześledzisz temat  to się sporo dowiesz , pewnie więcej niż wiem ja , a wiem że mniej więcej po środku stawu 2 są drzewa w wodzie nawet jest widoczny konar a inne drzewa już zgniły częściowo  i leżą  pod powierzchnią wody  . Tam można zaczepić ale jak to mówią gdzie patyki tam wyniki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sum. Okres ochronny do końca czerwca!!!!! 

Dlaczego został zabrany ze stawu nr 2 skoro ma okres ochronny? 

Jeżeli intruz i niepotrzebny to do Wisloki lub do innego stawu,  a nie do wedzarni!!! 

Obalić w końcu ten beton Pzw rządzący na naszych wodach!!!!!!! 

Czy Rapr nie jest dla wszystkich.???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jest niewyraźnie napisane?  Złapali na 2 i wzięli. Chyba jest regulamin! I na dodatek przy ludziach łowiacych obok, którzy wszystko widzieli i mimo protestów gospodarz nie pozwolił go wpuścić do wody tylko zabrać.

 

Edytowane przez patryk.k10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wyciągneli tego Sumika????? duży ??? Gospodarz zapowiedział ze każdy sum ma być zabrany bez względu na okres ochronny, sam słyszałem jak o tym mówił wędkarzom na dwójce.

 

Kolego nie dziw sie, ja bym sie wcale nie zdziwił gdyby go uwędzili w budzie przy stawach, to co tam sie dzieje to masakra... wiem bo czesto wędkuje na dwójce i słyszę co sie dzieje i jak zachwowuje sie pseudo gospodarz. pozdr
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie jeżdżę często na rzemień ale też mnie ciekawi dlaczego są jakieś umowy na gębę. Skoro gospodarz chce się pozbyć suma z 2 proponuję podać informacje na tablicy ogłoszeń przy zbiorniku. ALE PO OKRESIE OCHRONNYM. Bo w koncu regulamin regulaminem. Ale tu właśnie wychodzi kolejny przykład bezmyślnego zarządzania tak wspaniałą wodą. Mam nadzieję że się to wyjaśni do końca tygodnia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.