Skocz do zawartości

Stawy Rzemień


LukaszZ

Rekomendowane odpowiedzi

podobno z 3 się dogadali a 4 i 5 chyba niestety nie , słyszałem ze na wiosnę maja być odłowy a ryba ma trafić na 3, info nie oficjalne bo wszystko się zmienia jak w kalejdoskopie.

Trzeba iść na zebranie to może się czegoś dowiemy , plusem takiego rozwiązania jest to że zostanie no kill bo dziadki będą mieć mięsa na 3 pod dostatkiem  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienić cały zarząd. 

Zlikwidować chamstwo na rybach, rozdartych baranów pijanych na nockach (zwłaszcza jednego wulgarnego jełopa należącego do Ssr).

Dostęp do rybaczówki dla wszystkich, nie tylko zarząd i goście co ich sponsorują.

Zarybić większą ilością ryby drapieżnej.

Zrobić podział wody górskie i wody nizine. Po co mam płacić górskie skoro nie jeżdżę.

I DOMAGAC SIĘ WISŁY W SWOIM REJONIE!!!!!!!!! (oczywiście bez dopłat).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100% racji  

Panowie trzeba iść na wybory i zgłaszać swoje postulaty bo jeśli będziemy olewać to dalej nic się nie zmieni , słyszałem że pan S.Sz ten ze szkółki bedzie startował w wyborach jeśli to prawda to myślę że na próbę jest odpowiednim kandydatem , ponieważ na stawach jest prawie codziennie a co najważniejsze jest z po za otoczenia dziadków PZW

 

 

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan S.Sz. . jak na dzień dzisiejszy to jedyny konkretny przedstawiciel naszej władzy PZW.

Na co dzień z młodzieżą, praktycznie dzień w dzień nad naszą wodą!

Uczy młodzież wędkarstwa, a nie mięsiarstwa !!!!! Zabiera na zawody i szkoli!!

Jeszcze żeby monitoring założyli i wychwycili wędkarzy starej daty co biorą wszystko jak leci ( czy NoKill czy nie)!!!!!!!!

PZW dla wędkarzy, a nie dla dziadków pozyskujących mięso !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Płacimy za hobby, sport czy za jedzenie???????????????????

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym mięsiarstwem to jest szczera prawda... bo biorą co się da i na dodatek bez wymiaru. Ale niektórzy od razu są nazywani mięsiarzami bo wezmą rybę raz na jakiś czas, to już można zrozumieć, ale nagminne branie ryby niezgodnie z wymiarem, limitem i okresem ochronnym to już totalne chamstwo i prostactwo... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Branie z limitem nikomu nie przeszkadza, ale nie branie ryb z NoKill co jest u nas na porządku dziennym !!!!!!!!!

I branie ryb bez wymiaru i po za zasięgiem RAPR.

Jest to brać bo się należy za 250zł !!!!!!!!!!!!!!!!

To jest dzisiejsze wędkarstwo starszego pokolenia!!!!!!!!!!!!

Płacę to się należy !!!!!!!

A potem płacz, za co płacimy jak ryb nie ma :(

Edytowane przez CR027
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIKE i niestety jest jak mówisz. Na szczęście takich wędkarzy jest mało u nas. A z tym kłusowaniem na 2 to prawda. I nie rozumiem dlaczego teraz nie ma kontroli na zbiorniku. Przecież można zerknąć na parking czy stoją jakieś auta. Zwłaszcza czerwone. A tak swoją drogą to monitoring jest wskazany. I w brew pozorom nie jest to takie drogie a na pewno dało by efekt. Odnośnie zarządu i wyborów to podejrzewam że nastąpi połączenie Panów kandydatów ( prezes+zastępca) na prezesa bo z tego co wiem boją się Pana  S. Sz jak ognia. A co do Pana Dz. Który tak chamsko i arogancko dokonuje kontroli wędkarskich pod wpływem to dla mnie czysta pomyłka, jakiś defekt po prostu. Tak że chłopaki dzień wyborów już blisko. Kandydatów jest pewnie 3 no chyba że się coś zmieni do 18 grudnia. Jeden jest uczciwy według mnie. Reszta to zepsuci do kości. Ciekawe jak będą przebiegały odłowy z 4,5 i gdzie tak na prawdę pójdzie ryba. Acha i jeszcze jedno z Wisłą to trzeba by do Rzeszowa raczej pytania posyłać. Co do składek to zerknijcie sobie jakie były opłaty kilka lat temu porównując je z tegoroczną opłatą, jakie były opcje i ile było zbiorników. I niezależnie kto wygra wybory mam nadzieję że w 2017 roku będą niższe. Bo przecież zostanie nam tylko 1,2,3 i Wisłoka. To jest porażka i tak żałosne że wydaje mi się że co niektórzy wstydu nie mają ustalając składki.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zostanie nam 1,2 i 3 + Wisłoka. 250zł/rok (jak nie więcej w przyszłym), czy nie lepiej TBG opłacić i mieć Wisłę? (dużo taniej !!!)

Ciekawe co władza wymyśli, aby zachęcić do pozostania w okręgu RZ?

Jeszcze jak NoKill-a zlikwidują to tylko pazerne mięsiarze pozostaną dopóki będzie co jeść.

 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.