Skocz do zawartości

Stawy Rzemień


LukaszZ

Rekomendowane odpowiedzi

Tak właśnie ma już nie być no-killa. A kiedy spuszczaja wode to nie wiem. Ale pasuje być. I walczyć o to by z stawów 3,4,5 ryba poszła na,2 i by był no kill.. Ludzie chyba nie wiedzą jakie kolosy są na 4. Nie dajmy tych ryb zabić. Bo one jak pójda na pustków to za 1 miesiać karpi amurow i linow nie bedzie.. Jak ktoś będzie wiedział kiedy to bedzie się działo niech piszę,pojedziemy z kolegami z forum i dopilnujemy tego ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś o odmiennych poglądach  chciał startować na tych wyborach to z chęcią spróbuję zmobilizować kilku kolegów żeby poprzeć. Nie wiem czy są jakieś wymagania na to stanowisko , oprócz poparcia, ale wydaje mi się że ta osoba powinna mieć trochę wolnego czasu i chęć do działania . wydaje mi się że ktoś młody i z głową mógłby dużo dobrego zrobić dla naszego koła ,a nie tylko mówić co by można po czym niszczyć kolejne zbiorniki, których już nie odzyskamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety młodzi raczej czasu nie mają. Większość z nas pracuje ,a każdą wolną chwilę spędza nad wodą . Na kogoś młodego nie liczcie . Na zebranie iść trzeba ,może trafi się ktoś myślący!!! Wystarczy podać kandydata ,przegłosować i po bólu. Słusznie kolega napisał jeśli ktoś zobaczy ,że już spuszczają wodę trzeba jechać i ich pilnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się ale nie wiem ile w tym prawdy 3 i 4 likwidują ponieważ gość chce za dużo za dzierżawę ryby maja trafić do Męciszowa.

W Męciszowie maja zlikwidować No Kill .

I tutaj taka wiadomość nie sprawdzona na 100% ale ma być wprowadzony zakaz zabierania karpi w całym okręgu.

wiadomości usłyszałem w sklepie wędkarskim na ile to prawda to nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powiem wam tyle że już po karpiach. Do pustkowa z pustkowa na patelke .Te stare dziady zabierą wszystko,co tylko pojawi się na lądzie.. niech to wrzuca do 2 i niech bedzie no-kill dalej. 

 O której mniej wiecej będą te odłowy

Edytowane przez emil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji tego całego cyrku może poruszymy temat przyszłych wyborów. Bo już tyle się nasłuchałem że nie wiadomo kogo wybrać.
Jeden ze straży kandyduje, jeden co już teoretycznie na Otałęży zameldowany jest nad wodą, itp itd. Panowie konkrety wybory już niedługo i jak teraz coś nie zmienimy to będzie bajzel dalej taki jaki jest. Może czas na kogoś nowego, kogoś kto nie jest jeszcze zepsuty, kogoś kto wędkarstwem zajmuje się z zamiłowania. Kiedyś byłem w Rzemieniu po prostu się przejechać i co widzę: pada deszcz rybaczówka uchylona a na grobli dwie wędki. Jedna na początku a druga na końcu. Oczywiście wszystkie zarzucone na 2. Kto łapał?, pewnie jakiś  duszek zepsuty do kości. A gdzie nam zostało łowić: 1,2, Wisłoka. Panowie jakie opłaty przewidujecie na przyszły sezon. To wszystko wartałoby poruszyć na wyborach bo potem będzie za późno. Co do tego kto by był najlepszy na prezesa ciężko jednoznacznie stwierdzić. Jednak znam jednego człowieka który moim zdaniem byłby najlepszy z wszystkich. To Pan który prowadzi szkółkę wędkarską ale nie wiem czy będzie startował, mam nadzieję że tak. Pozdrawiam wszystkich, piszcie co myślicie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.