Skocz do zawartości

Stawy Rzemień


LukaszZ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Byłem wczoraj i tydzień temu w Rzemieniu na 2. Łowiłem od 12.00 do 23.00. Łowiłem na kulki proteinowe Dynamite Baits Truskawka. Nęciłem kulkami 20mm, a na włos zakładałem 15mm pop-upy fluro. Łowiłem od strony ośrodka na wprost pierwszych krzaków(koło staowiska rośnie brzoza). Zestawy (jeden to methoda, a drugim nęciłem PVA) lądowały ok 20-15m od tych krzaków. NIC NIE ZŁOWIŁEM.

Możecie powiedzieć mi co robię nie tak, może złe miejsce, przynęta, a może prypadek. Koło mnie łowili karpiarze i wyciongneli po 1 karpiku.

Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA DPOWIEDZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z Mielca i okolic mam pytanie, zajeżdżam ostatnio do Rzemienia chcę parkowac auto na parkingu dla wędkarzy a tam tablica z napisem "parking tylko dla posiadaczy kart parkingowych" i tu mnie zatkało:eek:

Co te mądre głowy wymyśliły znowu? Wie ktoś coś na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem ze skarbnikiem koła na ten temat. Nie miał wiele do powiedzenia bo to "nowy" temat. Prywaciarz czytaj właściciel ma wprowadzić karty parkingowe dla parkujących w tym miejscu. Pytałem o opłaty, ale nic bliżej nie wiadomo. Jak widać ciąg dalszy dziadostwa na naszych wodach :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunięto zbędny cytat!

Panowie PZW tylko dzierżawi takie wody nic nie poradzimy tylko jakoś się dogadywać,właściciel jakoś musi odrobić sobie straty wody na 3 niema nasi się wściekają ze się ludziska chlapią na 2 pamiętam zaraz na wjzdzie stali stójkowi opłaty za wjazd brali wystarczyło kartę pokazać i wjazd był .Jutro jadę na dzień dziecka z bratanicą pewno zapłacę żeby sie gościu czasem nie dorobił :P

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej od miejsca parkingowego boli mnie stan wody na stawach. Jest bardzo niski jak na tą porę roku a wiadomo nie od dziś że nie są to głębokie miejsca. Mam nadzieję że wszystko wróci do normy bo nie widzę tej wody przy takim albo i niższym stanie i 40st upałach.

Z wyników byłem ostatnio na zarośniętej już całkowicie 4ce i złowiłem 1 szczupaka na powierzchniową żabę Spro. Dodatkowo jakieś 5 niezaciętych ale bardzo widowiskowych brań ale to taka specyfika tej i podobnych przynęt. Polecam bo radochy co niemiara :)

Edytowane przez LukaszZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.