Skocz do zawartości

Stawy Rzemień


LukaszZ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam- dziś po 20 przejeżdżałem obok 1 i 2 - na 2 pełno jakichś niebieskich czy zielonych plam, na 1 tylko trochę tego samego świństwa, dokładnie nie wiem co to, była policja - ma ktoś jakieś dokładniejsze info co to za świństwo?

z_en

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzieliśmy od wczoraj na Rzemieniu i owszem pływały takie zielono niebieskie gluty.. Nie mam zielonego pojęcia co to mogło być..

Kumpel jak wyciągał zestaw z wody, to przyczepil mu sie taki glut, ale to byly pozostałości po jakiejś 'niedokończonej' przez drapieżnika rybce.

Efektem końcowym był pełnołuski 8kg, królewskie: piąteczka, kilka trójeczek i dwójeczek oraz lin. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Wróciłem właśnie z Rzemienia.Sytuacja jest nieciekawa.Na stawie nr 1 i 2 znajduje się ohydna substancja zawiesisto-galaretowata koloru niebieskiego o paskudnym zapachu.Odkryta została w nocy i dzięki akcji straży i i reszty przybyłych została zebrana i odgrodzona kurtynami.Najwięcej tego świństwa jest na stawie nr 2.Co to jest nie wiadomo,tylko tyle że jakaś chemia. Ryb śniętych na razie nie widziałem.Trzeba czekać na rozwój sytuacji i wyniki analiz laboratoryjnych.Chamstwo i bandyctwo jakie tylko może być,żeby nie nazwać tego dosadniej.Akcja trwa,oby nie zakończyło się to jak na stawie nr 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne zgnojone łowisko w okolicy - syf wypłynął pewnie od strony ośrodka, ewentualnie został wpuszczony przez jakiegoś świra dla "rozrywki".

Wcześniej zrobili nieboszczkę z Wisłoki, teraz z Rzemienia - chyba czas pomyśleć o zmianie hobby na mniej stresujące...

PS

Oczywiście sprawca pozostanie bezkarny :mad: - jeżeli ktoś uzyska jakieś informacje, kim jest ta osoba, to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne zgnojone łowisko w okolicy - syf wypłynął pewnie od strony ośrodka, ewentualnie został wpuszczony przez jakiegoś świra dla "rozrywki".

Wcześniej zrobili nieboszczkę z Wisłoki, teraz z Rzemienia - chyba czas pomyśleć o zmianie hobby na mniej stresujące...

Może to jest sposób PZW na pozbycie się dużych ryb, których Związek nie chce w swoich wodach, takie zatruwanie kolejnych zbiorników może być sposobem na skuteczne ich wybicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.