Skocz do zawartości

Stawy Rzemień


LukaszZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Mogę zapytać, jakie wam sprawdziły się kulki na Rzemieniu (tak do czerwca do września)? Raczej słodkie czy śmierdziele? Mam na razie SK30, kulki DB Plum z nowej seri, truskawkę z DB i Squida z TB Impact. Dokupić coś jeszcze? Z góry dziękuję za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zdjęcia napawają mnie smutkiem. Gdzie płoć, leszcz, lin i inne rodzime gatunki które zawsze łowiło się w dużych ilościach na spławik czy grunt..

Faktycznie, nie wróży to niczego dobrego. No, ale jak się całe życie zarybia tylko karpiem i to w dużych ilościach to niestety wkrotce wyprze on inne gatunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszcza jeszcze jest sporo tylko on zacznie brać lepiej troszkę później co nie zmienia faktu że karpie wypierają inne gatunki, chociaż z drugiej strony lepiej że chociaż one są. Najbardziej boję się na tym łowisku o brak drapieżnika, którego już było mało a potym zatruciu głównie on padł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo pomału zaczyna się samowolka i teren prywatny dominuje,szlaban z wjazdem na stawy (ośrodek)Nawet na spacer nie da rady wieczorem wjechać.Kasa i układy są i będą za niedługo to sobie trzeba będzie stawek wykopać i tam łapać i to nie głębszy jak 50 cm.bo to co poniżej jest państwowe:eek::o:D

Lasy też sprywatyzują niedługo i jak wejdziesz na prywatny teren to albo psami poszczują albo z wiatrówki w najlepszym wypadku oberwiemy.Albo miny postawiają:eek:W tedy i grzybki się skończą...:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe połowy z tego roku na Stawie nr 2. Ryby wielkością nie grzeszą do 6kg. Mnustwo brań nawet liny biorą na kulki. Kulki o smaku musza-krab.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jasna informacja jest taka, że można nęcić tylko ziarnami naturalnymi ... co do ilości w kg, to już sobie ludzie takie rzeczy dopowiadają.Kolego @www2020, ryby ładniej by się prezentowały gdyby nie były "opanierowane" w piasku,trawie i liściach - pasowało by o macie pomyśleć, tym bardziej że ryby mają wracać w dobrej kondycji spowrotem do wody , bo to łowisko No Kill.

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.