Skocz do zawartości

Stawy Rzemień


LukaszZ

Rekomendowane odpowiedzi

"UWAGA !!!NA zbiorniku nr.2 obowjązuje zakaz nęcenia i połowu na kulki proteinowe !!! "

Na stronie koła 21 złoty leszcz Pustków !

Czy ktoś jest w stanie to wytłumaczyć z tego co wiem to jest zakaz nęcenia ale połowu też ?

Jak by był zakaz połowu to by nikt zawodów nie organizował ,na takowe zawody potrzebna jest rezerwacja łowiska . Wiem że jest zakaz nęcenia kulkami proteinowymi ale mnie zastanawia czy mogę kulkę lub pelet na włosa zawiesić.Jutro się tam wybieram to się przekonam bo jakieś info powinno być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak Panowie, można wędkować na kulkę, czy nie? Bo rozumiem, że nęcić kulką nie wolno.

Pozdrawiam

Wolno bo widzę jak łowią,nie wolno tylko kulka nęcić.

W Poniedziałek wybieram się na 2,jak by ktoś był chętny do wspólnego wędkowania to zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś poszukać stawu 4 i 5,coś znalazłem tylko nie wiem czy dobrze. Dodam zdjęcie z satelity,czy dobrze znalazłem..

Na 4 mówi że łowi z gruntu tylko jak jak brzegi zarośnięte,po samą szyję. Chyba że po drugiej stronie,jest jakieś miejsce,jeśli może ktoś to może mi zaznaczyć to miejsce. Będzie za to :beer:

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez emil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja wiem,chodzi mi o wagę bo z opowieści mówią że są piękne prosiaki..Właśnie jestem teraz na 2 jeden karpik 2.5kg, dwa brania że karpiówke darło do wody a nowego feederak dostawiło do samej tafli.Ale się ryba po zacięciu i holu ok 2m spieła. Może większy haczyk załatwi sprawę.

Wysłano z Sony Xperia Miro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak kolega ja też tylko o tych dużych karpiach słyszałem z opowieści, podobnie jak i o sumach. Co do sobotnich zawodów sumowych to podobno cieniutko, nic konkretnego Przez całą noc nie udało się złapać, z tego co goście opowiadali bez brań kompletnie. Może koledzy lowiacy te większe karpie zdradza na co biorą ;-) by Poczuć tą Przyjemność ;-)powalczenia z takim byczkiem.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co się dzieję na Rzemieniu byłem w Poniedziałek i Dziś 9 i 8 godzin i w tym tylko 2 Karpie i Karaś... Ogólnie Karpiarze mówi że staję się dziki.Może przez ten zakwit wody czy co.Ale to co się dzieję to jest masakra,w tamtym roku wracałem z uśmiechem na buzi i cała karta 2Giga Zdjęć:). I brały taki po 3-8-9kg no i kila amurów po 60-50cm.:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już od dłuższego niestety czasu ma się taka sytuacja na rzemieniu, bywam tam praktycznie co dwa dni, Systematycznie i niestety tak jak mówisz jest coraz większa lipa... Coraz ciężej złapać okazalego karpia a i brania bardzo oslably, a jeszcze 3,4 tygodnie temu nie było problemu z ładną sztuka 6,8,9 kg... Pytanie tylko czym to jest spowodowane niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak kolega ja też tylko o tych dużych karpiach słyszałem z opowieści, podobnie jak i o sumach. Co do sobotnich zawodów sumowych to podobno cieniutko, nic konkretnego Przez całą noc nie udało się złapać, z tego co goście opowiadali bez brań kompletnie. Może koledzy lowiacy te większe karpie zdradza na co biorą ;-) by Poczuć tą Przyjemność ;-)powalczenia z takim byczkiem.....

Nie wiem o których zawodach piszesz bo 12 07 były zawody karpiowe mimo nie za dobrej pogody ryby dopisały może nie dwu cyfrówki ale amur ponad 5 kg był. A zawody sumowe będą 26 07

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów, orientuje sie ktoś jak wyniki zawodów z dnia 19-20 ??? o Puchar Suma. Czy ktoś coś ciekawego połapał???? Bo niemego nigdzie sobie znaleść wyników a jestem ciekawy jak przebiegała rywalizacja.

Jak z rybkami na Rzemieniu? bierze coś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy wypad do Rzemienia bardziej z ciekawości jak wygląda woda niż za rybką zaowocował karpiem 60 cm złowionym na spining:eek: na spławik na 1 kicha:( może dlatego, że podobno były jakieś zawody..na 2 wypłynął mi sumek 40+ spod brzegu pod nogami a parę metrów dalej leżał trochę mniejszy tyle, że martwy:(

Edytowane przez hybel78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

jestem początkującym wędkarzem i chciałem spytać o kilka rzeczy czy mając kartę wędkarską i pozwolenie na amatorski połów ryb okręg w Rzeszowie muszę coś dodatkowo płacić w Rzemieniu za możliwość połowienia na 1 i 2?

czy opłaca się tam jechać na spining i czy będą brania jakiś szczupaków, okoniów zaznaczam ze mogą być małe sztuki bo nie mam doświadczenia w wędkowaniu i czy Rzemień będzie dobry do nauki

Pozdrawiam

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.