Skocz do zawartości

Stawy Rzemień


LukaszZ

Rekomendowane odpowiedzi

[h=2]Na zebraniu w dniu 25 marca 2014 r. Zarząd Okręgu na wniosek Koła Nr 22 w Mielcu zmienił zapisy zezwolenia na amatorski połów ryb wędką na 2014 r. dotyczące stawów w Rzemieniu.[/h]W okresie od 14 czerwca do 30 września na stawach w Rzemieniu dozwolone jest wędkowanie w nocy tj. od zachodu słońca w piątek do zachodu słońca w niedzielę - obowiązuje godzina kalendarzowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jest tam wielki parking,nie masz czego się bać o auto.Ja zostawiłem motocykl z kaskiem i nikt na kask się nie skusił;)

do czasu :)

kosiarkę zap....li z pomieszczenia obok domku wycinając dziurę w blaszaku to i na kask się prędzej czy później znajdzie chętny ( jak sie będziesz chwalił :D)

dmuchaj na zimne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wypadzik na Rzemień staw 2 z kolegą www2020. Ja 3 karpie około 60 cm wszystkie, a kolega 2 mniejsze;). Ogólnie na stawie 2 jakoś dziś nie brało za bardzo nikomu, a było nas około 10 osób. Na stawie 3 nie wiem ile dokładnie osób, ale coś koło 15:D.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema łowił ktoś już na 3?.Podobno brania są i jeden mały problem.Taki

ze mogli go zrobić jak 2 czyli no kil.Jak tak dalej będzie to do wakacji ryby już nie będzie..Z tego co mi kolega mówił to zabierają :(Sorki za pisownie piszę z telefonu..Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na stawie nr 1 trzy godzinki rekreacji. Na haku kukurydz, początkowo bez brań, potem coś zaczęło ruszać ale... nie mogłem zaciąć żadnej ryby ;O spławik kilka razy znalażł sie pod wodą, zacięci i nic. Łowiłem wędką feederową, gdyż aktualnie nie mam żadnej spławikówki. Może za miekka dla tej metody. Ale ogólnie rekreacja sie udała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na stawie nr 1 trzy godzinki rekreacji. Na haku kukurydz, początkowo bez brań, potem coś zaczęło ruszać ale... nie mogłem zaciąć żadnej ryby ;O spławik kilka razy znalażł sie pod wodą, zacięci i nic. Łowiłem wędką feederową, gdyż aktualnie nie mam żadnej spławikówki. Może za miekka dla tej metody. Ale ogólnie rekreacja sie udała :)

Bardzo możliwe ,że brały Ci pstrągi ja byłem 12.05.2014 i tak samo miałem,długo trzeba było czekać, żeby łyknęły... na Białego było szybciej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarybiono tęczakiem. Według mnie głupota świata. Woda w rzemieniu nie jest najwyższej jakości i wszyscy mówią że ryby te łowi się tylko w okresie około miesiąca po ich wpuszczeniu i potem one najzwyczajniej giną. Ostatnio łowiąc tam na spinning złowiłem kilka ryby po dość szybkim i sprawnym holu już i tak praktycznie nie żyły. Przy brzegach można już było zaobserwować pierwsze padnięte ryby! Ale wiadomo raz do roku koło organizuje zawody w łowieniu na muchę i ryby są wpuszczane dzień wcześniej ŚMIECH NA SALI! Z tego co się dowiedziałem pstrągi złowione w tym dniu nie wracały już do wody:mad:. Marnowanie naszych pieniędzy !! Jakby nie można było zarybić linem czy innym nie tak bardzo pospolitym gatunkiem ryb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pstrągi nie są wpuszczane z pieniędzy PZW więc spokojnie.

Kolego @ŁukaszuZ chcesz mi powiedzieć, że prezes lub działacze koła w Mielcu z własnej kieszeni wyjęli kasę na zarybienie stawu pstrągiem...?? Szczerze mówiąc chętnie bym zobaczył imienną fakturę zakupu tych ryb.

Obawiam się, że jak któryś z kolegów pisał nie przeżyją one 2-3 miesięcy, i nie dlatego ,że je wyłowią tylko wyzdychają. Faktem jest zawody się odbyły, pstrągów połowili i kasę w błoto utopili. Dla mnie żenujące jest takie postepowanie.

Kiedyś będąc na rybach chciałem zostawić śmieci zebrane (nie tylko moje) na łowisku usłyszałem, że koło w Mielcu płaci za ich wywóz, nie pozwolono mi ich zostawić musiałem zabrać ze sobą. Zrozumiałem, że na wywóz śmieci kasy nie ma, ale na wpuszczenie pstrąga jest ... DZIWNY Kraj, dziwny ten świat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.