Skocz do zawartości

Stawy Rzemień


LukaszZ

Rekomendowane odpowiedzi

o co ci koleś chodzi dobre foty fajnie ze widać na co siadły chyba ze boli ze to nie twoje okazy...

Jakby to były okonie to można by mówić o okazach. Zamiast wstawiać fotki wisielców wystarczy napisać "...złowiłem szczupaka 39 cm..." Zapewniam - uwierzymy na słowo:).

@pavilion przypominam o konieczności używania polskich znaków, zaczynania zdań z dużej litery itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O moja matko! Jak widzę takie fotki to serce mi się kraje.Ludzie co wami kieruje żeby robić takie fotki i publikować je.

Zgadzam sie z tym właśnie, to jest kierunek na prawdę w złą stronę. Lepiej pokazać ładną sztukę a nie takie maleństwa .... Ale co tam tutaj takie zdjęcia, na fejsie jak byście zobaczyli co wstawiają to normalnie czasem można z fotela spaść:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o co ci koleś chodzi dobre foty fajnie ze widać na co siadły chyba ze boli ze to nie twoje okazy...

Ten "koleś" to mógłby być twoim ojcem a wiedzą ,umiejętnościami i etyką wędkarską przebija Ciebie i Twoich przodków . Więcej szacunku do innych... I bez urazy za ten post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by wprowadzić jakieś forumowe minimum zdjęciowe tak jak na jerkbait.pl bo faktycznie te wiszące 35cm wyglądają jak bombki choinkowe :) Sam kiedyś zaczynałem i wiem że jest radocha i chęć pokazania wszystkim sukcesu ale za jakiś czas sam zrozumiesz że te zdjęcia nie były zbyt przyjemne w odbiorze dla innych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Coś mi się wydaję że tak,bo u kolegi na prywatach też jeszcze lód. W dzień coś topi się a nocą odnowa, dobrze by było jak by były + temperatury nocą. Coś mi się wydaję że nie zarzucę jeszcze w następnym tygodniu.Zostanie Wisłoka ale tu też będzie woda wysoka :(

Ale jestem dobrej myśli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś na Stawach Nr1 Lód cieniutki Nr 2 Większa połowa,a na 3 już jest ok.Naliczyłem 10 Wędkarzy Grunt i Spławik.

A co do grobli to jest błoto po pas :/

Na zdjęciu Staw NR 1 i 2

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też byłem niedzielnym popołudniem popatrzeć jak to wygląda i rzeczywiście kilku wędkujących na stawie nr 3 jedna osoba na małym fragmencie rozmarzniętej "jedynki" i "dokładnie taka sama sytuacja na "dwójce" macie może informacje czy ktoś coś złapał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.