Skocz do zawartości

I Letnie Spotkanie Karpiowe PSW


Rekomendowane odpowiedzi

Może by spróbował na stawie u Domina. Karpie biorą, jest cisza i dużo miejsca. Dojechać też można bez problemu.

W tym roku miejsce Zlotu mamy już ustalone ale na drugi rok kto wie...

Oczywiście zapraszamy za dwa tygodnie do Zgody koło Jarosławia:).

Tak mi teraz przyszlo do głowy aby ten zlot (cykl?) nazwać "I Letnie Spotkanie Karpiowe PSW" ...Oczywiście inne propozycje mile widziane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Bardzo chciałbym być na tym zlocie, ale według mnie jestem trochę za młody i jeszcze mało doświadczony (uprzykrzał bym wam zabawę:D) a poza tym nie ma mnie wtedy w domu (wyjeżdżam):(. Mam do was propozycję i może także prośbę. Spróbujcie nagrać jakiś np. videoblog i wrzućcie na forum i youtube. Fajnie byłoby pooglądać i zobaczyć co tam się działo:). A poza tym fajna pamiątka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

nasze "I Letnie Spotkanie Karpiowe PSW" zbliża się dużymi krokami.

Tak więc czas najwyższy aby "dopiąć wszystko na ostatni guzik ".

Lista chętnych pomału zostaje zamknieta, uważam że informacja o Zlocie była na tyle wcześnie zapowiedziana że wszyscy mieli czas do namysłu nie mówiąc już o tym że musze w końcu zgłosić właścicielowi łowiska Zgoda ilu nas będzie aby zarezerwować odpowiednią ilość stanowisk.

Obecnie z tego co widziałem jest Nas 13-tu plus jeszcze 4 osoby które dzisiaj do mnie zadzwoniły i poinformowały o swim udziale.

Z tego co wiem część chętnych będzie już od czwartku popołudnia, reszta może się zacząć zjeżdżać juz od 7 rano w piatek.

Tak jak napisałem wcześniej pasowałoby abyśmy mieli baner PSW nawet dla pamiątkowego zdjęcia czy nawet po to aby nie być "bezimiennymi" na łowisku.

Dla chcących wyruszyć na Zlot juz w piatek rano w czwartek napiszę godzinę oraz miejsce zbiórki tak abysmy mogli ewentualnie pojechać razem.

Myślę że to by było na tyle.

Pozdrawiam

Szpila Mateusz

Edytowane przez Szpilka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dniem dzisiejszym lista chętnych zostaje zamknięta.Baner PSW jako osiemnasty uczestnik Spotkania ,też pojawi się na Spotkaniu.Z tego co zapowiadają synoptycy na nadchodzący weekend , to pogoda powinna nam dopisywać.

Myślę ,że ze spraw organizacyjnych mamy już z grubsza wszystko omówione a reszta to już wyjdzie nad wodą.

...jest Nas 13-tu plus jeszcze 4 osoby które dzisiaj do mnie zadzwoniły i poinformowały o swim udziale.

Napisz w wątku albo na PW ,loginy lub imiona tych 4 osób,które będą na naszym Spotkaniu Karpiowym ,ponieważ stan ilościowy przybywających musi się zgadzać ze stanem ilościowym opuszczających łowisko :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie z przyczyn niezależnych odemnie nie mogę przyjechać :(. Dziś wyszły sprawy na które nie mam wpływu i muszę zostać w domu. Bardzo żałuję. Bo sprzęt już przygotowany. Będę z wami myślami. Pozdrawiam i miłego spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Karpiowy Zlot PSW za mną.Było *****iście,a kto nie był niech żałuje:D.Chłopaki jeszcze walczą i jutro pewnie pojawi się więcej fotek i nie tylko:D.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.