Skocz do zawartości

Kamionka


LukaszZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Na spin mam tam takie jedno miejsce gdzie za kazdym razem trafil sie okon 30+ szczupak pistolet choc kraza jesienia historie o ladnych .jazia niestety na spin nie zlowilem choc probowalem mokra mucha black zulu na bocznym troku czy jakis red tag . Ale siadaly plocie i okonie a nie jazie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

Mało osób jak na majówkę,  jedno branie szczupłego 42cm, chłopaki amura 60cm wyholowali. Z ploteczek i rozmów to podobno narybkiem szczupaka zarybili, no i karpiem oczywiście ale już chyba wyłowiony. Z żywcówkami co byli jakieś brania mieli, ale bez efektów. Aha do potwierdzenia, że na Czarnej Sedziszowskiej małe  jesiotry wpuszczono, ale tylko 100 sztuk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Spoźniony Dzień Dziecka. W tym roku tradycyjnych zawodów nie było więc zrobiłem mu indywidualne. Niecałe 4 h lowienia i 3.5 kg w siatce. Same większe sztuki. Dziwi mnie ze ani jednej plotki. Dodatkowo kilka niewymiarowych jazi i okoni

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam, do jakiego okręgu należy zalew Kamionka. I czy są jakieś specjalne opłaty? Chce tam się wybrać na weekend i potrzebuję podstawowych informacji , żeby nikomu się nie narazić. Ewentunie na co nastawiać się ze spinningiem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu wrzuciłem jednemu z youtuberowi łamanie prawa i dawanie złego przykładu młodzieży a publikacja filmu to materiał do PSR, to stwierdził że pływał katamaranem a nie łodzią. Na moją ripostę że nie ważne czy to łódź, katamaran czy chociażby wanna zaczął na mnie bluzgać. Temat zakończyłem stwierdzeniem że te tłumaczenie z katamaranem pasuje do tłumaczenia jasnego pana do tego co dzieje się za naszą granicą. Cały świat widzi wojnę a on mówi o ...jakiejś specjalnej operacji wojskowej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Wisłoku wolno, to nie zbiornik. 
Wku*wiają mnie te zapisy. "Dopuszcza się". Czyli co? Skoro na tych zbiornikach "się dopuszcza" a na innych nie ma zakazu to niby czemu nie wolno? 

Ale czego ja oczekuję, sprecyzowanych zapisów w krainie gdzie prawo zależy od interpretacji? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.