Skocz do zawartości

Zalew Sieniawa Besko


Pittspeed

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.04.2021 o 20:04, Wędkarz 17 napisał:

Lipa straszna 1 płotka na 15 cm byłem od 7 do 18  

Rosówki,dzdzownice kuku,białe   czarna ploć 1,5kg poszło 

Woda opadła z 2m w 3 dni i dalej leci w dół jakies brania na rosówki ale nie do zaciecia  

Ja tam chyba dopiero w czerwcu jade bo na razie szkoda jechac 

I jak na splawik łowicie to duze do bolonki bo jak fala to nie widac mniejszych 7g miałem i dopiero to pomogło 

 

Byłem parę dni temu...parę płotek, skubały na czerwonego u ojca i na waftersa u mnie. Największa 38cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Woda idealna do łowienia na dzień dzisiejszy 

Sieniawa się obudziła po 4 godzinach ucięty przypon z wolframu z żywcem źle dobrany zestaw -.-  ale branie konkret szczupaki i bolenie po 50 cm widziane gołym okiem

Porażka za każdym razem boli ale do 3 razy sztuka cała Niedziela zaplanowana  nad zalewem metoda żywiec  

Bardzo zdrowy zbiornik narybku bardzo dużo i bardzo czysta woda i do tego te widoki  

Ładniejszy zbiornik niż solina moim zdaniem ale bardziej niedostępny  
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jedna miejscówka gdzie zejdziesz najbliżej chyba od drogi do zalewu tylko trudno tam zaparkować samochód  

Musisz go zostawić na poboczu jedziesz od Sklepu groszek i masz zaraz przed zalewem drogę w prawo i jak się kończy ogrodzenie z drutu to na takiej polance masz do zalewu 50 m a to jedno z jabliższych zejść  

Tylko to dopiero początek zalewu z tego miejsca o którym piszę do '' Głębokiego '' masz jakieś 2 , 3 km     płynięcia albo więcej   

Ale tam koło domu z cegły jak ostatnio niosłem ze znajomym ponton i około 30 kg sprzętu to miałem dość xd 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Wie ktoś może czy kawałek za kościółkiem tam gdzie jest ta rampa to można podjechać autem do samej wody? Ostatnio tam byłem i rampa była otwarta, przeszedłem się na nogach i 2 auta tam stały na dole przy wodzie. Czy jak zjadę to ktoś nie zamknie mi tej rampy i nie będę mógł wyjechać?

Edytowane przez crpooss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.