Skocz do zawartości

Zalew Sieniawa Besko


Pittspeed

Rekomendowane odpowiedzi

A jakieś okazałe te sumy?

W zeszłym roku mój znajomy na proteinę zapiął sumka na 157 cm jako przyłów także myślę że są i większe.

P.S. Ostatnio coś lepiej z braniami na sieniawie. Brat złowił 3 ładne karpie (9,5 kg, 9,85 kg i 10,7 kg) a sąsiad kilka niezłych szczupłych na żywca.

Edytowane przez Grzenio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chwalę się bo wyniki kiepskie. Łowiliśmy na głębokim. Ganiałem za sandaczem lub boleniem no ale wyników nie było żadnych. Na spinning ogólnie krucho i inni wędkarze też narzekają. Okoń w ogóle nie współpracuje. Aha raz jak byliśmy co nie wziąłem spina to strażnik OSR zapiął przy nas 3 bolenie i jednego sandacza wszystko w granicach +-60 cm (nosił ryby ze sobą na ramieniu:p). Kolejnego dnia próbowaliśmy w tym samym miejscu i brań zero.

Wczoraj trochę pogoda nie rozpieszczała ale braciszek pojechał. Miał jedno piękne branie karpiowe i zacięte lecz niestety niezawodny kołowrotek okazał się zawodny i karpik pływa dalej, a kołowrotek przed chwilą zutylizowałem bo się do niczego nie nadaje (starość nie radość):D Z powodu dość sporego deszczu zakończył wędkowanie przed 22.

Edytowane przez Grzenio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj, cały dzień pływaliśmy po zalewie z kumplami. Poziom wody, to chyba z 3m na minusie:eek: Przez 6h pływania, mieliśmy tylko jedno branie małego szczupaka, który i tak się spiął przed podebraniem:mad: Ogólnie wędkujących z brzegu bardzo dużo, ale nikt nic nie wyciągnął. Rozmawialiśmy z kilkoma wędkarzami, którzy często tam łowią i wszyscy zgodnie twierdzili, że od lipca złowić cokolwiek graniczy z cudem.:(

I jeszcze jedno, zbiornik przy tym stanie wody, prawie nie dostępny dla wędkarzy z pływadełkami.:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich...

mozecie mi powiedziec co sie dzieje z ta Sieniawa?

dlaczego poziom wody jest taki niski ? o co chodzi ?

mam tez prosbe do wedkujacych na sieniawie... mianowicie macie moze aktualne zdjecia poziomu wody w m. Głębokie ?

interesuje mnie ta miejscowosc poniewaz bylam tam w czerwcu (bez brania) i chcialbym zobaczyc jak to teraz tam wyglada...

z gory dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt że dawno nie byłem na Sieniawie, ale wszyscy narzekają że krucho z braniami.

Jeśli chodzi o remont to prawda, który na pewno przekłada się na stan wody plus bardzo długi okres bez opadów.

http://www.krosno24.pl/informacje.php3?id=4439

Rozmawiałem kiedyś z miejscowym i mówił że w zasadzie to tylko beton ma pozostać a cała reszta do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heyka Manitu :)

hehe zasiadke planuje ale w przyszlym roku prawdopodobnie ostatni tydzien kwietnia tak zeby zlapac jeszcze weekend majowy wiec sie szykuj Panie bo mamy tam pare spraw do zalatwienia :P

Ja pomalutku sie juz zbroje tzn wlasnie odebralem parasol-namiot taki maly zeby nie targac duzego namiotu, zamowienie na pare innych rzeczy tez juz poszlo tak wiec zostaje tylko dobrze zime przepracowac i czekac na poczatek sezonu...

hehe no pewnie ze wiem ktory kolega :D no widzisz i co polapali tam gdzie my siedzielismy czy gdzies indziej ? cos duzego ? :P

jak cos to pisz na pv

tak wogole to co u Ciebie gosciu ?

ps. zeby nie bylo ze nie pisze w temacie to jak z tymi zdjeciami ? ma ktos jakies z obecnego poziomu wody na Sieniawie ? :)

Pkt.7 Regulaminu!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszemy poprawnie z zachowaniem zasad języka polskiego.

Nikt od nikogo nie wymaga literackiej formy pisowni ale zachowania PODSTAWOWYCH zasad gramatycznych i ortograficznych ;) oraz korzystania z funkcji: litera + prawy alt.

Chcemy mieć dobre i przejrzyste forum musimy sami o nie zadbać:) i nie robić z niego gadalnicy GG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przejazdem zaglądnąłem na Sieniawę, wędkarzy naprawdę wielu samochodów masa. Nie wiem co się dzieje bo nie łowiłem ale poszedłem sprawdzić jak wygląda końcówka zalewu i :eek: brak wody. Specjalnie pstryknąłem fotę jak to strasznie wygląda, miejsca w których na lodzie łowiło się piękne okonie czy płocie na wodzie do 5m a tu muł. Trzecia fota to muliste Pastwiska, pierwsza to już widok w stronę Głebokiego woda wciąż tam jest Szpilka, ale brzegi już nie tak przyjazne jak były. Druga fota to górny Wisłok w Puławach, woda ledwo się sączy.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.