Skocz do zawartości

Zalew Sieniawa Besko


Pittspeed

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem doskonale jak wygląda niski stan wody na tym zbiorniku! ja nie poruszam tutaj przeszłości tylko opisuje jak jest w ostatnim okresie! tyle na ten temat...

Potwierdzam stan bardzo niski. Szybko zrzucili wodę . Do tego błoto i syn na lini brzegowej ... ale bolki widać :D ale nie chętne do współpracy ...

pozdrawiam Tomasz eS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Płaskie" brzegi i Sieniawa to raczej dwie różne rzeczy, ale spróbuje pomóc. Jeżeli chodzi o zaznaczone miejsca:

1 - tam jest stosunkowo płasko jak na Sieniawę i można rozłożyć namiot tylko, że to miejsce jest bardzo często oblegane przez wędkarzy

2 - namiot można rozłożyć troszkę wyżej na płaskim tylko, że przy obecnym stanie wody to wędki będziesz miał na skarpie

3 - nie jest strasznie stromo, więc można znaleźć coś pod namiot

4 - dokładnie nie wiem jak tam jest, ale widziałem tam rozbity namiot, więc pewnie też się da

5 - miejsce na namiot znajdziesz tylko nie wiem jaki jest tam teraz poziom wody, bo dużo jest już spuszczone

6, 7 - przy niższym stanie wody powinny się tam odsłonić małe plaże, ale tam też lubią siedzieć wędkarze, więc może być zajęte

Chyba da się też rozbić namiot na prawo od potoku Głębokiego (6) łowiąc w stronę głównego zbiornika (w korycie Wisłoka), ale ręki nie dam sobie uciąć. No i na cofkach coś też można znaleźć, ale raczej nie przy takim stanie wody.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Pilaw pominął moim zdaniem najlepszy rejon w tym temacie. Jeśli chodzi o rozbicie namiotu i w miarę płaski brzeg to ten zaznaczony na mojej miniaturce, dla ułatwienia zaznaczyłem na czerwono drogę dojazdową z miejscem gdzie można pozostawić samochód (dojazd może nie najwspanialszy, ale każda osobówka powinna dać radę), a na żółto linię brzegową gdzie najprędzej znajdziesz kilka dobrych miejscówek na namiot i wędkowanie. W razie pozajmowanych tych miejsc można odbić w "niebieską" ścieżkę i spróbować w obszarze zaznaczonym na niebiesko. Raczej zawsze jest tam się gdzie wbić;) pozdrawiam

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To miejsce zaznaczone na żółto opisałem na samym końcu, ale nie byłem pewny czy można tam rozbić namiot. A jeżeli chodzi o to miejsce zaznaczone na niebiesko to tam nie ma chyba za dużo miejsca i są strome zejścia. O ile dobrze pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Panowie to co się dzieje , (a raczej nie dzieje ) to jakaś masakra... 3 razy kilka godzin pływania i nic ... guma wobler blacha. Płytko ,głęboko .... nic!!!!! Co tam się do cholery stało ? Gdzie się podziały ryby? Widać tylko bolenie... ich jest akurat dużo .... ale nic poza tym ... okonie czasem jakieś 15 cm można dostrzec ....juz przestalismy robić sobie nadzieje ... szkoda czasu na Sieniawe.... juz chyba lepiej na Solinie albo Myczkowcach się skupić ... a szkoda bo na Sieniawe i blisko i ładnie ....

pozdrawiam Tomasz eS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo pytanie sobie zadaję...co tu się dzieje. Byłem na Sieniawie ok 3 tygodnie temu ale nawet...na pinke nic nie wzięło, więc nawet drobnica ma gdzieś. Za Boleniem warto by było porzucać no ale przecież Sieniawa słynie z Sandacza, a ja szczerze to nie miałem tam jeszcze Sandaczowego "pstryknięcia" w życiu. :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.