Skocz do zawartości

Zalew Sieniawa Besko


Pittspeed

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Siemka a na co łowicie te karpie kukurydza na włosie , moze kulki jak tak to jakie smaki firmy jeżeli można by sie dowiedzieć , bo mam zamiar wybrać sie na zasiadkę na karpia tylko problem w tym ze nie wiem na co go tam dorwać :) no i pytanie tez gdzie lepiej tam od Głębokiego czy na Czerniowce czy moze jeszcze gdzieś indziej. Z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wybieram się na tydzień w okresie wakacyjnym nad Zbiornik Wodny Besko do Agroturystyka | DomPrzyWodzie.pl Jadwiga i Jacek Przybylscy - Odzechowa kolo Sanoka

Mam pytanie czy jest jak najbliżej bar aby zjeść dobry obiad.

Jadę z całą rodzinką i obiadek to podstawa dla dzieci bo ja to mogę :beer::D przez tydzień jeść zupkę chmielową.:)

Edytowane przez FISHMAN78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z większym karpiem jest ostatnio problem na Sieniawie. "Zarybieniówki" biorą z tego co słyszałem na kukurydze. Drapieżnik śpi - czasem niewielki boleń się trafi. Z tego co zaobserwowałem to najłatwiej złowić suma:) tylko to nie pora na niego:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Grzenio a powiedz nam przez jaki okres przed zasiadka na tego dużego karpia w sieniawie przygotowywałes łowisko.Wiesz cos wogule na temat takiego zbiornika jak sieniawa,jesli chcesz w nim łowic duże karpie to najpierw musisz dokładnie poznać ten zbiornik a dokładniej strukture jego dna itd.Puzniej dopiero możesz zacząć przygotowywać łowisko co może zająć kilki dni jeśli nie tygodni.Mówimy oczywiscie o dużym karpiu powyżej 10, 15 kg,jesli jedziesz na 2 godz z puszka kukurydzy na zasiadkę i piszesz ze na sieniawie duży karp nie bierze to śmieszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa że w Sieniawie wędkuję już z 15 lat. Brat mój karpiarz złowił tam mnóstwo karpi z czego największy miał ponad 16 kg - przygotowywanie łowiska mamy w jednym palcu co i gdzie - na kukurydzę nigdy karpia tam nie łowił. Zawsze tylko na proteinę własnej produkcji. Co do dna to sondowaliśmy sieniawię nie raz nie dwa razy lecz znacznie znacznie więcej.

Ja jestem zdecydowanie spinningistą. Może na karpiowaniu się kto wie jak nie znam, ale jak siedzi się na brzegu tydzień i w ciągu tygodnia złowi się 3 karpie po ok 5 kg to szału nie ma bo potwory tam pływają.

Dla mnie śmieszne jest łowienie karpi w granicach 1-3 kg. Lepiej dać im podrosnąć. Koło kościoła nie raz widziałem jak łowili małe karpiki na potęgę zaraz po zarybieniu.

a tak btw @zubik - puźniej się pisze przez "ó" - hehe Pozdrawiam:)

Edytowane przez Grzenio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili poziom jest w normie. Dość szybko zrzucili nadmiar wody. W Piątek jak byłem, to było full "pod krzaki", nie do łowienia. Dzisiaj woda brudna, stan ok. Boleniom to oczywiście nie przeszkadzało. Nawet jakiś karpik wyskoczył za muchą przy samym brzegu. I to jakieś 1,5m ode mnie :) Mało zawału nie dostałem :eek:

Trochę pochodziłem ze spinem, ale raczej rekreacyjnie bez nastawienia na cokolwiek. Bardziej interesowało mnie jak wygląda zbiornik po ulewach, bo mam zamiar wybrać się w przyszły weekend na dłuższe posiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.