Skocz do zawartości

Zalew Klimkówka


BRC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam informacji o miejscówkach na zalewie w Klimkówce. (Uście Gorlickie)

Potrzebuje też info o możliwości noclegu, wynajęcia przyczepy lub domku, mozliwości wodowania pontonu i inne potrzebne informacje.

Dziękuje z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

Piękne otoczenie i śliczny zbiornik. Noclegi bez problemów szukać przez internet. Czysta woda uwielbiam tam popływać wpław tylko ratownicy przeganiają.były ładne trocie ale miejscowi nocami do światła wytłukli ościeniami. Mimo to warto powędkować za okoniem kleniem i sandaczem .

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...
Niedawno zlokalizowałem ten zbiornik i bardzo mi się spodobał. W przyszłym roku bym się tam wybrał na krótkie wakacje i może powędkować. Widoki piękne dookoła, woda ponoć czyściutka, trzeba będzie się przekonać :)

PIĘKNY ZBIORNIK ...piękne rybki tylko jakieś dziesięć lat temu ,,,:beer::beer:magia pięknych zimowych klimatów i tych okoni to chyba już HISTORIA ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie jest aż tak źle,wody okręgu nowosądeckiego wyglądają dość dobrze pod względem ochrony i zarybień,miałem okazje się przekonać łowiąc na Rożnowie i ryb połowiłem i kontrole były.Z przesłanego filmiku widać że coś połowili,może nie okazy ale coś brało,a widoki i brak konkurencji bezcenne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Witam. Koledzy mam zapytanie o ten zbiorniczek .Pierwszy raz mam zamiar się przejechać pod domki miałam w planie zabrać wędki połowić z gruntu. Czy ktoś z kolegów podpowie mi coś w sprawie miejscówki .Zastanawia mnie wsumię ta lewa strona od zapory na mapie jest takie zejście dróżka  pod sama wodę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://mapa.szukacz.pl/?&latc=49.555964&lngc=21.079256&lat=49.580946&lng=21.823553&z=0.72m&zzz=17&typ=h&m=klimkówka&poi=hotel&t=Punkt z linku

 

 

O ten cały brzeg chodzi czy są tak jakieś miejscówki czy można połowic . Z tego co wyczytałam to drukuje się zezwolenie z Nowego Sącza ? I jeszcze jedno pytanie jak wygląda sprawa z sandaczem lub sumem na zbiorniku (Ja wiem ze występuje ) w regulaminie wyczytałam ze dozwolony jest hak z jednym ostrzem .Rozumiem ze bez kotwiczek potrójnych jak i podwójnych .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandacz jest w dużych ilościach lecz są to sztuki małe 40 - 45 cm. Czasem trafią się sztuki  50+ . Najlepiej biorą wieczorem na przełomie dnia i nocy. Moje wiadomości dotyczą metody spinningowej . Ciekaw jestem jak ci się powiedzie przy tamie . To najgłębsze miejsca wg. mnie jesienne łowisko , ale ....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Powiem tak posiedziałam od 4 rano do 23 godziny .Właśnie w miejscu wskazanym na mapce. od 4 do 6 (same leszczyki w przedziale od 25 do 42cm) od 6 do 19 cisza od 19 do 23 godziny leszczyki w podobnym przedziale (46 sztuki) szczupak 56cm (na pellet ):) dwa sandacze jeden 45 a drugi 62cm trupek.Wszystkie rybcie pływają.Jeden odjazd spory wywaliło około 100m żyłki i.....  .  6 zestawów straconych (zaczepy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Ze zwodowaniem może być problem, ale jeśli wiesz gdzie jest przystań gdzie mają wypożyczalnie sprzętu tzw. przystań tam zwodujesz. Poziom wody jest niski od strony wlotu (Uście Gorlickie) gdzie zawsze stoją Campery teraz jest błoto lub suchy ląd. Ja byłem 2 tygodnie temu :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Według mnie najlepiej zwodować zjeżdzając za Barem NILKA nad zalew zaznaczyłem na mapie na czerwono na gogle maps szukaj lokalizacjiw/w baru:) Na mojej mapie jest to Barnilka Gospodarstwo Agroturystyczne przy drodze z Ropy do Uścia Gorlickiego

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez Macio33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.