Skocz do zawartości

Wielopolka


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Podbije temat z okazji nadchodzącego miesiąca. Ktoś może polecić ciekawe odcinki pstrągowe na Wielopolce? Dodam że wybieram się tam pierwszy raz. Nie chodzi o dokładne miejscówki tylko rejon w którym można działać :D

Wielopole Skrzyńskie:).Poza tym gdzie patyki tam wyniki,a na tym odcinku ich nie brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja Wielopolkę odwiedziłem w tamtym roku dwa razy w okolicy Niedźwiada fajne dołeczki ale poza kleniem i okoniem nic nie spotkałem w tym roku mam zamiar odwiedzić odcinek w miejscowości Okonin.

No to może się spotkamy bo chyba też się w te okolice wybiorę tym bardziej że pogoda na nadchodzący tydzień ma być w miarę przyzwoita :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja Wielopolkę odwiedziłem w tamtym roku dwa razy w okolicy Niedźwiada fajne dołeczki ale poza kleniem i okoniem nic nie spotkałem w tym roku mam zamiar odwiedzić odcinek w miejscowości Okonin.

najlepsze efekty miałem zawsze w tych okolicach o których napisałem,wielki plus że nie ma tam zagród domowych tylko łąki.W wodzie fajne dołki,brzegi obite faszyną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze efekty miałem zawsze w tych okolicach o których napisałem,wielki plus że nie ma tam zagród domowych tylko łąki.W wodzie fajne dołki,brzegi obite faszyną.

Geo a jak ogólnie prezentuje się rzeczka? Dzika jak Tuszymka że nie momentami nie ma jak rzucić czy troszkę przyjemniejsza?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geo a jak ogólnie prezentuje się rzeczka? Dzika jak Tuszymka że nie momentami nie ma jak rzucić czy troszkę przyjemniejsza?:D

myślę że jest coś dla każdego,opisałbym to w procentach.60% krzaki,40% czysty brzeg,ja stawiałem tam pierwsze kroki,ale nie wiem jaki będzie ten sezon po zeszłorocznej powodzi:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może się spotkamy bo chyba też się w te okolice wybiorę tym bardziej że pogoda na nadchodzący tydzień ma być w miarę przyzwoita :-)

pierwszy tydzień lutego odpada bo jestem po przejściach tz po szpitalnej wizycie i z 7dni muszę sobie dać spokój ale później czemu nie:rolleyes: Słyszałem od kolei z którym pracuję ze właśnie w stronę Wielopola jak zaczynają się te łąki jest też bardzo fajnie i widziałem foty kropków takich poza 40cm właśnie z tamtych dołków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy tydzień lutego odpada bo jestem po przejściach tz po szpitalnej wizycie i z 7dni muszę sobie dać spokój ale później czemu nie:rolleyes: Słyszałem od kolei z którym pracuję ze właśnie w stronę Wielopola jak zaczynają się te łąki jest też bardzo fajnie i widziałem foty kropków takich poza 40cm właśnie z tamtych dołków.

:):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Korzystając z ostatniego dnia przed zbliżającym się ochłodzeniem odwiedziliśmy z @michałem85 Wielopolkę na odcinku nizinny w okolicy Brzeźnicy. Byłem tam pierwszy raz. Rzeczka jest świetna, piękne miejscówki. Dużo wolnej przestrzeni do obławiania. Pełno zatopionych konarów, drzew itd. Woda lekko podniesiona ale w miarę klarowna. Niestety rzeczka nas pokonała konfiskując kilka przynęt i nie dając nic w zamian. Ciężko było zauważyć jakiekolwiek życie w wodzie stąd wnioskuję że chyba jeszcze za wcześnie :) Jedno jest pewne, na pewno tam jeszcze zawitam.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajome tereny:)

swojego pierwszego czterdziestaka złowiłem tu dopiero pod koniec marca myślę o kropkowańcu

to dziwna rzeka która budzi sie jakoś tak póżno do życia:confused:

zawsze sezon się tu rozkręca w kwietniu a łowię tu już ponad 20 lat....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Odwiedziłem dziś Wielopolkę w miejscowości Okonin bez większych sukcesów,woda brudna i niesie jakieś zielska.Złowiłem w sumie cztery pstrążki w tym dwa mi spadły (następnym razem biorę podbierak 3m kto tam łowił wie co mam na myśli):D

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.