Skocz do zawartości

Wielopolka


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

odcinek przyujściowy jest bardzo ciekawy jadąc od Mielca minąć rzeczony most i przed kościołem w prawo auto można najwygodniej zostawić pod samym kościołem i dalej ok 500 m pieszo trzeba się niestety liczyć z krzaczorami :mad:

mi najlepiej sprawdzają się tu hornety i czarna furia nr 1 ale może to tylko przyzwyczajenie:)

łowię też na federka i spławik ale to raczej jesienią tak do grudnia świetnie bierze okoń

jaż i świnka

niestety wszystkie moje miejscówki zniszczyła powódź na razie nowe jeszcze przede mna:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odcinek przyujściowy jest bardzo ciekawy jadąc od Mielca minąć rzeczony most i przed kościołem w prawo auto można najwygodniej zostawić pod samym kościołem i dalej ok 500 m pieszo trzeba się niestety liczyć z krzaczorami :mad:

mi najlepiej sprawdzają się tu hornety i czarna furia nr 1 ale może to tylko przyzwyczajenie:)

łowię też na federka i spławik ale to raczej jesienią tak do grudnia świetnie bierze okoń

jaż i świnka

niestety wszystkie moje miejscówki zniszczyła powódź na razie nowe jeszcze przede mna:(

Dzięki kolego, jak tylko dojdzie mi krótsza wędeczka to spróbuje tam powalczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chodziło mi bardziej o odcinek górski tak więc wybrałem sie dzis w okolice Niedzwiady i Okonina oczywiście na razie obczaić teren i powiem ze woda fajna i rybki też widziałem tak ze we wtorek wolne od pracy tak więc startuje jakie będą wyniki to napiszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam panowie kolega Bartuś z Bratko prosił w poście o Tuszymce aby coś wspomnieć o Wielopolce a więc miałem okazje ostatnio tam powędkować a zacząłem dokładnie od mostu w Niedzwiadzie i podążałem w stronę Ropczyc.Woda jest w miarę głęboka są dołeczki nawet takie po 1,5m i dużo progów to właśnie w tych progach trafiały mi się ładne klonki, okonie po niżej progów na bardziej spokojnej wodzie pstrąga nie było mi dane zobaczyć:( a wiem ze są bo widziałem jak zbierały muszki z powierzchni wody.Łowiłem na wobki na małą żabkę,konika i osę a garbuski na paproszki tak ze woda ciekawa miałem jeszcze ochote iść w strone Wielopola ale zabrakło czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje, może uda mi się tam wybrać w najbliższym czasie.

Witam panowie kolega Bartuś z Bratko prosił w poście o Tuszymce aby coś wspomnieć o Wielopolce ...

Widzę, że znowu przechrzczono mnie na "Bartusia".

Ja ostatnio dwa razy odwiedziłem Wielopolkę w Kozodrzach, powyżej drewnianego mostu. Łowiłem jednak w bardzo krótkich przedziałach czasowych bo @klonek02 ciągle kwękał i narzekał, że mu się nie podoba a ryby i tak nie biorą.

O której godzinie mniej więcej łowiłeś? Pytam bo nie wiem czy jest sens jechać na wczesne popołudnie(tak od 12.00 do około 19.00).

Kilka zdjęć z Kozodrzy:

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale musisz trafić na czysta wodę bo jak jest trącona to są słabe brania a może wobki nie odpowiednie

Jak dla mnie Wielopolka ma zawsze taki trącony kolor, wynika to chyba z charakteru dna, ale może na odcinku górskim jest trochę inaczej...

A ta Kozodrza to tam koło Ropczyc.

Tak, kilka kilometrów na północ od Ropczyc, to jest już odcinek nizinny, więc szukaliśmy raczej klenia, ale nawet one nas olały, chociaż z dwa razy wyszedł za przynętą jakiś maluch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Byłem dzisiaj na Wielopolce. Efekt to kilka brań i 3 zaciete klońki około 20cm. Miałem wrażenie, że rybki wolały obrotówki niż woblerki. Niestey masa zwalonych drzew i zaczepów wiec poszło kilka przynet a jeden wobler został na drzewie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
czy ktoś był kiedyś na nockę na wielkopolką czy saą jakieś miejsca żeby można było nastawić się na miętusa.czy koło ostrowa występuję ta rybka czy bliżej ujscia?

Bardziej nastawił bym sie na odcinek przyujściowy i na Wisłoke bliziutko brzegu miętowy trzyma sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.