Skocz do zawartości

Zbiornik w Męciszowie koło Pustkowa.


adamus78

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem tydzień temu na 1 zero brań a na 2 złowiłem na odległościówkę 2 okonie 1 ukleje i 1 płotkę. Ogólnie przy brzegu widać dużo okonia. Na 2 ogólnie mało dziadków więc albo karp nie bierze albo wszystko wybrane.

Edytowane przez gunio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.05.2016 at 19:55, Grzelo40+ napisał:

Może tak być bo nikt się nie opiekuje tymi zbiornikami.Czyli mogą być resztki na no killu

Witam co do opieki to powiem tak koło w Pustkowie zostało rozwiązane czy zawieszone jak zwał tak zwał.Skoro koła nie ma to Z O Jest gospodarzem.Faktycznie na drugim zbiorniku ciężko co złowić no ale tak to u nas już jest jak jest zbiornik świeżo zarybiony np karpikiem ledwo wymiarowym to siedzą dziady aż go wyłapią te większe już cwańsze to i nie biorą.Co do jedynki jest tam się jeszcze czym pobawić i  tu apel jak będzięcie widzieć nieprawidłowości dzwonić do okręgu bo ja tam żadnej kontroli nie widzę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bylem miesiąc temu na 1 przyjechali panowie zrobili kontrol i pojechali a było to koło godziny 18 więc się troszkę zdziwiłem że tam zaglądneli.

A co do 2 to tak jak kolega ulkeja mówi dziadki z Pustkowa po 2 ,3 razy dziennie przyjeżdżali po rybę po po 1 karpiu można brać. Sam jeden gość mi się chwalił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

I naprawde sporo okonia tylko czekac az podrosnie juz trafiaja sie okolo 25cm .

Dzis kilkanascie okoni na jedynce z czego polowa na powierzchniowce .

I ani jednego wedkarza oprocz mnie .

szkoda ze juz nie no kill .

Ale okoni dziadki raczej nie wytluka . 2 lata  i bedzie mozna reguralnie 30-ki lapac 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 10 miesięcy temu...

Okonia jest bardzo dużo. Jeśli chodzi o duże karpie to też tam występują. Ale  trudno je przechytrzyć. Skutkuje długa zasiadka i konkretne nęcenie. Dno mocno porośnięte glonami ze względu na dość żyzne podłoże....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
15 godzin temu, emil napisał:

Dokładnie.... Tylko ja się pytam kur@#$$ kto mu pozwolił kopać koło samego wału?. Powinien  się ktoś tym zająć!!!! 

 

Nie wiem czy znasz tą okolice zanim powstały te wykopaliska tam zadnego wału nie było Wisłoka zalewała ten teren przy tym stanie .Tak ze ten wał został usypany nie dawno mozna by tylko pomyśleć ze to byla fuszerka nie wał .I jak pisałem najpierw jemu zbiornik zalało puzniej nasz zbiornik zalało ruznica poziomu wody robote zrobiła .W zdłuz tej drogi co do kurnika idzie tez jest wykopalisko zadnego wału nie było a tez zalany przez drogę ie nie przelalo a podmyło .I tylko jedno mi sie nasuwa mysl ilu wędkarzy tyle będzie gdybań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem może się mylę ale jeśli przerwało wał - to woda gwałtownie poszła falą - raczej  ze stawy ryba nie pójdzie do Wisłoki ,a bardziej z Wisłoki do stawu. Bo fala poszła do stawu a  nie ze stawu. Jednak między stawem a Wisłoką jest spora odległość...

Edytowane przez Macio33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.