Skocz do zawartości

Składki Okręgowe i Porozumienia


rapala

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Zbigniew napisał:

Według prawa  nie wolno. Podobno w pierwszych dniach roku straż rybacka  przymyka na to oko, ale gwarancji nie dam.

Daję Ci gwarancję, że jeśli znaczki są możliwe do kupienia to nikt oka nie przymknie. Dawnymi laty zdarzało się, że znaczki trafiały do obrotu z opóźnieniem i wtedy naturalnie nikt nikogo nie karał za to od razu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu pewne jest tylko ze się umrze.

W poprzednim sezonie , pod koniec stycznia mój dobry znajomy  wybrał się na ryby bez opłaty. Przyjechała PSR, strażnik przeglądną mu  papiery, dał wykład ile kosztuje łowienie bez ważnych papierów i na pouczeniu się skończyło. Także cuda się zdarzają (zdarzały).

Oczywiści ze nikt nie powinien mieć pretensji do PSR ,jeżeli pójdzie dzisiaj na ryby bez opłat i zapłaci karę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tak się zdarzyło, to bardzo miło dla tego pana, który łowił bez zezwolenia. Mniej miło dla strażnika, gdyby to zyskało szerszy rozgłos. Powiedz mi proszę, bo nie mogę załapać - jaki jest cel pisania o czymś takim na forum? Kogoś podkusi. Ktoś zacznie kombinować "bo komuś się udało". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ulgowa składka PZW (16-24 lat)

 

Witam wszystkich 

Może dziwne pytanie, ale: 

Mam do was pytanie, biorąc po uwagę moją datę urodzenia 28.06.1993, mogę zakupić licencję PZW opłacając ją np w marcu/kwietniu ze zniżką? (W składkach stosuje się ulgi 50% dla zrzeszonej w PZW młodzieży szkolnej i studenckiej  W WIEKU  16 - 24 LATA), jesli nie mogezakupic to dlaczego?

Za odp z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak zrobiłem kilka lat temu. Musisz mieć legitymację studencką i w dniu opłacenia składki 24 lata. W jednym sklepie przy opłacaniu skarbnik coś tam mówił że mam skończone 24, a zaczęte 25 więc zniżka się nie należy. Poszedłem do innego i bez problemu. Zależy na kogo trafisz, bo zapis ten można różnie interpretować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Piotr Madura napisał:

Daję Ci gwarancję, że jeśli znaczki są możliwe do kupienia to nikt oka nie przymknie.

 

No właśnie kolejny temat znaczki, po co w XXI wieku jakieś znaczki ? technologia poszła tak do przodu że taka forma to archaizm,  gdyby była możliwość płatności chociażby przelewem na konto za roczną opłatę to tematu by nie było, no chyba że coś się zmieniło w temacie to mnie poprawcie ;)  Gotówką płacę tylko raz w roku właśnie  do kasy PZW resztę moich wydatków idzie elektronicznie, gotówki nie noszę. Fajnie że można opłacać dniówki w niektórych okręgach ten sposób ale to za mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy prezes PZW  Pan Teodor Rudnik coś wspominał o tym, że będzie można zapłacić kartę wędkarską bez wychodzenia w domu. Dajmy trochę czasu, być może do kolejnego sezonu zostanie wypuszczona jakaś specjalna apka lub będzie możliwość  przelewu internetowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil,

Krosno z Przemyślem maja porozumienie jak co roku.

Co do Tarnobrzega to zapomnij ..

Gdyby to tak działało to opłacił bym np (teoretycznie)  Krosno i Lublin .. a Lublin ma porozumienie z Krakowem, a Kraków z Łodzią, a Łódź z Mazowieckim, a Mazowiecki z Pomorskim ... i tak na jednej składce byś obleciał cały kraj :)

Tak ze jak nie ma porozumienia, to dokupujesz tylko na wody dango okregu i jego porozumienia Cie nie obejmują.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Jest RZ 190/TBG 220                                                                                                                                                                                                                                                            2.Jest - lektura na zimowe:Dwieczory:beer:  http://www.pzw.org.pl/home/znajdz                                                                                                              Kilka lat temu opłacałem Przemyśl pełną i nizinną Rzeszów. Była możliwość wędkowania Przemyśl z porozumieniami , Krosno i Rzeszów bez zewnętrznych porozumień .  Ale ta kasa - w tym roku  220+190+86 +parę groszy dla koła :(                                        

Edytowane przez andy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Kajtelek2 napisał:

Mam pytanko czy w TBG wypadła składka z delkaracji łowienia tylko na samych zbiornikach ?

Została tylko:

Pełna - rzeki i zbiorniki

I same rzeki

 

Bez zmian jest w punkcie nr 4

IV

Składka niepełna wynikająca z deklaracji wędkarza do wędkowania    tylko na zbiornikach wodnych wydzielonych

Składka podstawowa roczna - członek PZW (tzw. zbiorniki)                                                    160,00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.