Skocz do zawartości

Składki Okręgowe i Porozumienia


rapala

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, jacob1993 napisał:

Raczej nikomu się to nie podoba ale co zrobisz do Niemiec na ryby będziesz jeździł .

Powinni im odebrać rzeki i problem z głowy nie płacił bym tym złodzieja ani grosza .

"Powinni im odebrać rzeki i problem z głowy"..........CZYLI KTO POWINIEM IM ODEBRAĆ?.........KTOŚ ZA WĘDKARZY MA ZROBIC Tą ROBOTĘ?.......przy takim podejściu nigdy to się nie stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, tedi62 napisał:

"Powinni im odebrać rzeki i problem z głowy"..........CZYLI KTO POWINIEM IM ODEBRAĆ?.........KTOŚ ZA WĘDKARZY MA ZROBIC Tą ROBOTĘ?.......przy takim podejściu nigdy to się nie stanie.

Zobaczymy jak pokończą się dzierżawy może wtedy się to zmieni wcześniej raczej na nic bym nie liczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś oplacilem kartę PZW Tarnobrzeg rzeki plus poruzumienie na Tarnów .

W tym roku nie ma małego Tarnowa czy dużego jest natomiast porozumienie na rzeki oraz zbiornik wodny olszyny ~96km od Mielca .

Czyli za kawałek Wisły za który będę korzystał i płaciłem 40 zapłacić 130zl dostając gratis wody z których nie zamierzam korzystać .

Nie dość że spóźnili się z porozumieniem prawie miesiąc obiecywali zbiorniki dają stawy  na jakim wypizdowie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 3.02.2023 o 16:44, Dominik18king napisał:

Witam. Panowie gdzie w okolicy Mielca lub Połańca opłacę składkę na Tarnów? I ile kosztuje okręg Tarnów same rzeki ? 

Koszt rzeki: 180 (okręgówka)+ 150 (członkowska) + 30 (wpisowe) =360zł. A gdzie najbliżej?

Koło Szczucin

33-230 Szczucin ul. Wolności 31
Telefon:
mail: [email protected]
www: http://pzwszczucin.w.interiowo.pl/kontakt.html

Edytowane przez www2020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
On 5/15/2023 at 5:49 PM, DziubnieLubNie said:

A ja mam odwrotne pytanie ile zapłacę za Krosno Nizinne mając oplacony Rzeszów?

Byłem w weekend na Sanie pod Dynowem w miejscu gdzie wcześniej nie łowiłem. Bardzo ładny odcinek jednakże aby dostać się do brzegu trzeba przejść komuś obok domu, jak się okazało był to teren działki przynależnej do tego domu i Pan uprzejmie poinformował mnie że nie pozwala mi tam sobie wejść. Do rzeki krzaczorow bylo co najmniej 10 m a Pzn mówił że jeśli dam radę pasem 1.5metrowym z poza jego dzialki dojść to OK, co niestety było niewykonalne (może amerykanski żołnierz Marine mógłby się podjąć próby), no i nici z dostępeu.

Pan wspomniał że Związek w tym roku się z nim 'nie dogadał'....co wiadomo że rozumieć należy nie zapłacił..

Czy często Wam się takie coś zdarza?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.