Skocz do zawartości

Składki Okręgowe i Porozumienia


rapala

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma już w tym roku porozumienia co w tamtym roku na Wisłok i San między PZW Rzeszów a Przemyśl ???

POROZUMIENIA - INFORMACJA

o zasadach dotyczących zawartych porozumień pomiędzy

Okręgami PZW na 2015 rok.

a/ z Okręgiem PZW Krosno – bezpłatnie i dotyczy wszystkich wód i zbiorników

wodnych w obu okręgach w zależności od opłaconej składki,

b/ z Okręgiem Tarnobrzeg –dotyczy obwodów rybackich na wodach

nizinnych za dodatkową składką 60,- zł rocznie.

Ø odznaczeni odznakami PZW członkowie Okręgu Przemyskiego bezpłatnie na wszystkich wodach stosownie do wniesionych składek.

c/ z Okręgiem Rzeszów –odznaczeni odznakami PZW członkowie Okręgu

Przemyskiego na wszystkich wodach Okręgu Rzeszowskiego udostępnionych

do wędkowania i zbiornikach – bezpłatnie odpowiednio do opłaconej składki

w macierzystym Okręgu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, czyli jak dorze rozumie dalej lipa z przemyślem. Jak mnie to wk...... czy ten nasz zarząd nigdy czegoś nie zrobi normalnie.Szkoda bo mam działkę nad sanem 10m od wody i co z tego znowu pozostaja dobówki. A własnie jak to jest oþlata dobowa to ma być dla zrzeszonych czy nie bo nigdy nie jestem do konca pewien jak to jest ? ktoś podpowie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do niej i powiedz ze na jej stanowisko jest wiele chętnych, albo niech się dokształci . Woda Rzeszowa kończy się w Strzyżowie tam gdzie wpada Stobnica, wyżej niej jest wodą Krosna i to jest właśnie to porozumienie Wisłok2 az do mostu w m. Bzianka. Wisłoka2- od ujścia Jasiołki w Jaśle do ujścia potoku Jodłówka w Jodłowej to także woda Krosna na którą mamy porozumienie.

Aha i to teraz mało kto o tym wie każde koło w Okregu Rzeszowskim powinno mieć takie zezwolenie na te 2 odcinki plus rejestr na wody Krosna i dawać to wędkarzom z okregu Rzeszów , w naszym kole Strzyżowskim takie coś dostajemy , a na ten rok 2015 jeszcze koło nie ma ich , ale nawet jak by ktoś się wybrał na te odcinki to straż powinna wiedzieć o tym. Te zezwolenia sa specjalnie wystawiane przez okręg Krosno dla okręgu Rzeszów.

Edytowane przez dred
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Im więcej czytam, tym mniej wiem...

Jaki ch.j?

Wisłok 2 i Wisłoka 2 są udostępnione nieodpłatnie okręgowi Rzeszów - tak?

W Rzeszowie ponoć na ten rok Pański nie ma rejestrów - tak?

Żeby można było wybrać się na odcinek Wisłok 2, tj. od Strzyżowa gdzieś tam do góry musimy mieć rejestr - tak?

To w końcu kto te rejestry ma nam wydawać?

Mam się o niego upomnieć, jak pójdę zapłacić myto na ten rok do koła?

A co w przypadku jeśli tego nie będzie (wielce prawdopodobne przy tym burdelu) a mi się zachce wybrać w okolice pow. Strzyżowa pomoczyć?

Mam się użerać z PSR? Płacić nie będę bo ponoć mi w tym roku tam wolno łowić. W rejestrze wpisu nie będzie bo na Rzeszów nie ma rejestru :mad:

Chyba faktycznie trzeba się do babsona uśmiechnąć żeby jakieś srebro - złote Wieńce poplotła i po sprawie...

Tylko żeby jej do głowy pogrzebowych pleść nie przyszło, bo lipa będzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Piotrek jest tak jak napisał @dred zezwolenia są dostępne w każdym kole tylko jak skarbnicy pojada sobie po nie do Krosna bądz Rzeszowa.Tylko jedno koło w Debicy ma te zezwolenia to koło "Troć"Wiem bo przerabiałem każde koło w Dębicy wszyscy obiecywali ze przywiozą i kończyło sie że jechałem albo do Rzeszowa ale tam zazwyczaj brakowało szybko lub Krosno.Od kiedy jestem w Troci wszystko mam załatwione od ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

manek_rz wyżej Strzyżowa nie jest wodą Rzeszowa tylko Krosna, a oni rejestr mają i Jon napisał jak jest, w roku 2014 tak samo było, jak kolega mi zrobi foto to pokaże bo swojego już nie mam.

Edytowane przez dred
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

manek_rz wyżej Strzyżowa nie jest wodą Rzeszowa.....

No to akurat zakumałem. Tylko, że w tamtym roku jasne było, że jak zapłacę to połowię. A skoro w tym roku łaskawie udostępnili nieodpłatnie to mogliby dać spokój też z rejestrami. Choć to najmniejszy problem akurat. Skoro mówicie że w Rzeszowie powinny być te rejestry, to może i u mnie w kole będą.

Mimo wszystko nie rozumiem dalej tej całej polityki. Wg mnie powinno to być ujednolicone, opłaty na PZW na cały kraj, ewentualnie rozdzielić górskie/ nizinne i spokój. Przecież to jest jeden związek jak by na to nie patrzeć. A że są okręgi, no to są i co? Z resztą nieważne. Zrzędzenie i tak nic nie da.

A tak na marginesie, to tutaj i tak jest w miarę rozsądnie. W tamtym roku byłem kilka razy na Mazurach. Tam dopiero wg mnie jest jazda. Do tego stopnia, że dwa jeziora rozdzielone trochę większą groblą są w zarządzie dwóch różnych gospodarstw. Nie można się przestawić ot tak z jednego na drugi, tylko trzeba zapłacić dwa myta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.