Skocz do zawartości

Składki Okręgowe i Porozumienia


rapala

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Po raz kolejny Zarząd Okręgu PZW w Tarnobrzegu się nie popisał, jest połowa kwietnia i brak porozumienia z Okręgiem PZW w Zamościu. Przypomnę, że ten drugi zarządza obwodem rybackim rzeki Tanew, która była bardzo chętnie odwiedzana przez wędkarzy ze Stalowej Woli, Niska, Janowa Lubelskiego, Rudnika Nad Sanem, Ulanowa, Krzeszowa, Zarzecza, oraz wielu innych miejscowości, gdzie znajdują się koła PZW. Kolejny sezon wędkarski na tej rzece jest stracony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czesc wszystkim! Nie bardzo rozumie te wszystkie pozwolenia i porozumienia, stad moje pytanie otoz oplacilem okreg rzeszowski ale nie wiem co jeszcze potrzebuje zeby lowic na zalewie solinskim... moglby mi ktos udzielic odpowiedzie gdzie tak naprawde z tymi skladkami z okregu rzeszowskiego moge lowic? Tzn chodzi o inne Okregi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim! Nie bardzo rozumie te wszystkie pozwolenia i porozumienia, stad moje pytanie otoz oplacilem okreg rzeszowski ale nie wiem co jeszcze potrzebuje zeby lowic na zalewie solinskim... moglby mi ktos udzielic odpowiedzie gdzie tak naprawde z tymi skladkami z okregu rzeszowskiego moge lowic? Tzn chodzi o inne Okregi...

http://www.pzw.org.pl/rzeszow/mapa_porozumien Masz tu wszystko opisane.

Wysłane z mojego HTC Desire 300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porozumienie z okręgiem Krosno bez dopłat obejmuję Wisłok 2 i Wisłokę 2 czyli Wisłok od mostu w m. Bzianka do ujścia Stobnicy w Strzyżowie i Wisłokę od ujścia Jasiołki w Jaśle do ujścia Jodłówki w Jodłowej i jeszcze Stobnicę do mostu w Lutczy. Z okręgiem Przemyśl jest porozumienie na San od promu w miejscowości Manasterz do ujścia rzeki Wisłok do Sanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chcialbym powedkowac w tym roku sporo na solinie a jak zostanie czasu to tez okreg rzeszowski.

Czy lepiej oplacic skladke w Krosnie i zrobic doplate na Rzeszów czy odwrotnie?

Orientuje sie ktos gdzie najblizej jest jakies kolo co do krosna nalezy jadac od rzeszowa?

Proszę o informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Mam opłaconą składkę w Okręgu Rzeszowskim czy mogę wędkować na Sanem w miejscowości Słonne ewentualnie ile wynosiłaby opłata?

Nie możesz. San w Słonnym należy do okręgu przemyskiego i jest to woda górska. Wysokości składek znajdziesz na stronie ZO PZW Przemyśl w zakładce Składki. Na stronie jest też druk pozwolenia okresowego, który trzeba mieć ze sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.