Skocz do zawartości

Składki Okręgowe i Porozumienia


rapala

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, kubus napisał:

Sami widzicie.

Kolega wcześniej napisał, my u nich 120zł a oni u nas 90zł. Klasyka "jak nie wiadomo o co chodzi to zawsze chodzi o pieniądze".

Ps. Jeszcze jakiś czas temu PZW TGB byście z dymem puścili za Wilczą Wole, a teraz większość tam ucieka bo taniej. Zasilacie ich finansowo i poprzez zwiększoną ilość członków dając tym przykład, że tam jest całkiem fajnie pod względem finansowym jak i zagospodarowania wód. Amen.

 

 

 

 

 

 

Kolego Kubus bo tam jest fajniej płynie Wisła a nie ściek rzeszowski są sandacze sumy a w Rzeszowie co zamulony zalew i tyle nawet sandacza nie ma gdzie złapać najbardziej hu....e wody są w okręgu rzeszowskim taka prawda ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przypominasz sobie  ,ktory to okręg  oddał   lekką  ręką  ten zbiornik pod władanie  o.tarnobrzeskiego? Zbiornik dobrze  zarybiony i gospodarowany.To dzięki  tej decyzji odeszło  z naszego okręgu  zapewne  kilkuset  członków. Prawda jest taka i to już  pisałem  ...Czyja woda tego czlonkowie, tego kasa! Dlaczego dwa sąsiadującej  okregi czyli Przemyśl  i Krosno  mogą  się  dogadać ?

Ale wracając  do sprawy  tych porozumień. ..Faktycznie ,chyba troche zagalopowalismy sie w ocenie tego komunikatu ,o czym napisał @adamus78.Jednym słowem  zła  interpretacja .Tylko to już  kolejna wpadka infor acyjna o. rzeszowskiego ,może  dobrze by było  aby zarząd  pomyślał  o zmianie osoby,redagującej informacje ,które  zamieszczane są  na oficjalnej stronie  pzw.

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym było już bębnione w poprzednim roku, tylko jakoś nikomu o uszy się to nie obiło. W kole tłumaczył mi to prezes, ale nie chciało mi się słuchać bo i tak mam wykupione inne okręgi. Podsumował tylko że chodzi o kasę. Poszło jakieś pismo do Warszawy, a uzasadnienie to nierównomierne traktowanie wędkarzy między okręgami.

Fakt jest taki jak piszecie powyżej. Rzeszów to ściek. Woda śmierci, a zamiast ryb mamy tu podpaski, pończochy, opony, wiaderka, buty i masę innych śmieci. Ryb jak na lekarstwo, da się coś złapać, ale co to za przyjemność łazić po ścieku. Jak sie nie ma co się lubi, to się lubi co się ma....

Sandacza i szczupaka da się jeszcze znaleźć, ale łatwo nie jest, a niedaj Boże ktoś głodny zobaczy że wydzierasz z wody sztukę to zaraz na drugi dzień siepie po miejscówce patykiem, aż mało stawów w nadgarstku nie popali.

Wydaje się że tylko bunt wędkarzy uratuje ten okręg.

Edytowane przez Wilu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie do ludzi z koła w Mielcu podobno u Was wiele osób zapłaciło okręg Tarnobrzeg - nie potwierdzona informacja- mam wrażenie, że okręg Rzeszów sam sobie strzela w kolano. Jeśli faktycznie zerwano porozumienia z innymi okręgami na posiedzeniu w dniu 8-9,02,2016 to informacja poszła do tych okręgów, bo musiała więc ciekawi mnie co w sytuacji jęli ktoś opłacił porozumienie. Zawarł umowę z tamtym okręgiem, poprzez Rzeszów. Więc należy mu się zwrot kasy, ale Tamten Okręg może powiedzieć ,że nie zwróci kasy bo zerwał ją Rzeszów i robi się błędne koło. W komunikacie chyba o to chodzi, że dają sobie kilka dni (do 15 lutego )na to by poinformować Okręgi o zerwaniu porozumień  , a po tym terminie nie będą one obowiązywać wogle i można sobie nimi podetrzeć ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzicie panowie jednak to nie były kity.Ztego co się dowiedziałem ,to ci którzy opłacili Tarnobrzeg do 15-02-2016 będą mogli łowić na ich terenie.Reszta obejdzie się smakiem.Dowiedziałem się że z koła Rzeszów zdezerterowało około 600 wędkarzy.Prosze przeliczyć sobie 600*225zł.Wyjdzie naprawde ładna sumka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po rozmowie z władzami z Rzeszowa to co mówi Pan Tylutki i skarbnik Pan Gruszka to są kłamstwa perfidne kierowane chciwością. Dzwońcie 01 i 02 końcówka numer na stronie Rzeszowa myślę że ktoś powinien komuś dać ostro po d...ie za to oszustwo. Dzwońcie niech się dowiedzą jak się oszukuje wędkarzy w Mielcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, szuwar7 napisał:

...Z tego co się dowiedziałem ,to ci którzy opłacili Tarnobrzeg do 15-02-2016 będą mogli łowić na ich terenie...

Czyli w końcu co??

Jeśli zdążyłem pobrać rejestr tbg, bez płacenia - bo ponoć rzeki są "darmowe" - to mam prawo łowić na podstawie tego rejestru czy nie??

Chyba trzeba będzie dzwonić do nich, niech tłumaczą. Albo inaczej. Nie wierzę, że na tym forum nie ma nikogo związanego z rzeszowskim PZW. Nie wierzę też, że nie dotarło już do nich info o tym, że delikatnie mówiąc większość z Nas ma lekki wk.rw na zaistniałą sytuację.

Niech KTOŚ z NICH się w końcu wysili, założy konto jeśli go jeszcze nie ma i przedstawi OBOWIĄZUJĄCĄ interpretację tego chorego zapisu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to se zadzwoniłem na końcówkę 178549801 odebrała jakaś kobieta i poinformowała mnie,że wszystkie porozumienia obowiązują do 15.02.2016roku do tego terminu można z nich korzystać a później niestety nie!!! Jest to jak na razie oficjalne stanowisko PZW Rzeszów. Achai raczej nie planuje się podpisania nowych porozumień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, apioo napisał:

Chciałbym by było tak jak napisał Adamus, jednak jest to tak ujęte, że ciężko to tak zinterpretować. 

Dokładnie, napisane tak, że nawet jakby się mocno silić ciężko to w ten sposób zinterpretować. Po 15 porozumienia wygasają. Na szczęście od dobrych kilku lat o/Rzeszów mam głęboko w poważaniu.o/Rzeszów to zło.

Edytowane przez Krzysiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro zerwali porozumienia i umieścili wpis na stronie www, to chyba wypadało by a nawet należało pod tym wpisem umieścić rzetelną informację DLACZEGO???. 

Co nie zmienia faktu że zostaliśmy oszukani Panie Tylutki I Panie Gruszka. Powiedzcie mi jak człowiek na takim stanowisku może stać i kłamać ci w oczy z uśmiechem na twarzy. Mam nadzieję że spotkamy się na nocnych polowych. Wtedy Panu wytłumaczę że tak się nie postępuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co tu robić.... ja jeszcze nie opłaciłem składek.... grubo się zastanawiam nad zmianą okręgu... hm tylko co z moim kołem w którym działam..... bo będąc w innym okręgu nie wiem czy mogę być członkiem zarządu koła......

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Macio33 napisał:

No to se zadzwoniłem na końcówkę 178549801 odebrała jakaś kobieta i poinformowała mnie,że wszystkie porozumienia obowiązują do 15.02.2016roku do tego terminu można z nich korzystać a później niestety nie!!! Jest to jak na razie oficjalne stanowisko PZW Rzeszów.

No to brawo. Ja już kilka lat nie jestem członkiem najgorszego w Polsce okręgu TBG :) robię tylko dopłatę na rzeki, żeby mieć gdzie łowić ze względu na moje miejsce zamieszkania. Po takim kwasie zapewne zrezygnowałbym z "usług" Okręgu PZW RZESZÓW. Panowie po prostu zostaliście zrobieni w ... !!! Z tego co jest mi wiadome prawo nie działa wstecz, ale w przypadku naszego kochanego PZW jak widać to nie jest problemem. Kompletna samowolka. Ja jak mogę to łowie u siebie, a jak jest możliwość to jadę z chłopakami w Bieszczady i nie żałuje bo przynajmniej wiem, że jadę na ryby, a nie podziwiać tylko i wyłącznie widoki bo ryby dostały nóg i wyszły z wody.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo dobrze że niema porozumień. Powinna obowiązywać zasada -płać tam gdzie łowisz, Wtedy może okręgi bardziej będą dbały o swoje wody,żeby zachęcić wędkarzy o wniesienie opłat właśnie u nich. Nie będzie wtedy narzekań że wędkarze z innych okręgów nie dają na zarybienia nawet złotówki a odławiają nasze ryby.  Rybna zadbana woda = dużo wniesionych opłat.  Nie przelewa mi się, ale dodatkowa oplata okręgowa  w moich rocznych wydatkach na wędkarstwo to nie jest jakiś duży procent, aczkolwiek chciałoby się aby było jak najtaniej.                                                                                                                                                                                                                                                        Szkoda ze tak późno, no i trochę w atmosferze skandalu.                                                                                                                                                                                                                                                                                   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.