Skocz do zawartości

Składki Okręgowe i Porozumienia


rapala

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Piotr Madura napisał:

Z tym współmałżonkiem może zostało przegapione podobnie jak z okresem ochronnym brzany :P. Postaram się zapytać w okręgu i ewentualnie zasugerować, że dobrze by było np. na stronie internetowej zakomunikować poprawkę. 

Całe PZW wymaga poprawki nie tylko łowienie z współmałżonkiem.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, apioo napisał:

Zmiana w RAPR dotycząca współmałżonka jest ogólnopolska i tyczy się wszystkich okręgów.

Tak o ile okręg nie zaostrzy przepisów.  Świadomie czy też nie właśnie to zrobił nie zamieszczając odpowiedniego wpisu.

Zastanawiam się kto redagował regulamin na ten rok bo sądząc po ilości błędów to chyba sprzątaczka miała najwięcej czasu...a może i kompetencji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.....jak jest z opłatami za łowienie w okręgu rzeszowskim jeśli jestem pod przemyśl "podczepiony". Płacę samą składkę czy jeszcze coś , czy inna opłata jakaś?

Może głupie pytanie ale nie dopłacałem tak nigdy, a tych opisów ze strony pzw to niestety nie kumam.

Złotej odznaki nie mam od razu mowie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli ?

w okręgu przemyśl płacę za całość 210 (górskie) i mam w tym Krosno całe,........to ile mam dopłacić w rzeszowie.....nie wiem może proste to jest, studia skończyłem z ekonomi.....:D, ale ni cholery nie mogę zakumać ile mam dopłacić, pewnie najprościej zapytam w moim kole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mam taki dylemat, że nie wiem gdzie opłacić kartę. Na Wisloku będę łowić na pewno, do tego Wilcza Wola z racji, że rodzinka ma tam domek i będę tam co najmniej co drugi weekend. Raz, czy dwa razy Solina i to samo Wisła w Tbg. Czy bardziej opłaci mi się wykupić Rzeszów i dokupić Tbg, czy odwrotnie, a może jakiś inny okręg. Pytanie , też takie, czy jak będę się chciał wybrać np na Nielisz, Klimkowke, albo Myczkowce to dopłata jednodniowa, czy którekolwiek z tych okręgów zezwalają na łowienie na tych zbiornikach. Nie mogę znaleźć konkretnych informacji, a PZW ma burdel i raczej porozumienia nie są aktualne do końca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wytłumaczcie mi to......

http://www.pzw.org.pl/51/wiadomosci/107091/64/porozumienia_2016_r

http://www.pzw.org.pl/pliki/prezentacje/51/wiadomosci/107091/pliki/wykaz_porozumien_miedzyokregowych.pdf

Post z przed 4 dni, więc świeży :(

 

 

 

???????????????????????

Edytowane przez CR027
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto niezadowolony można kasę odzyskać :)

http://www.pzw.org.pl/rzeszow/wiadomosci/126810/60/informacja_dotyczaca_zwrotu_skladek_czlonkowskich_za_2016_r_zerw

ale powinno to być że nie tylko opłacone do 8 lutego, tylko do dnia w którym nieświadomy(świadomy) skarbnik wydawał zezwolenia Tarnobrzeg

 

Edytowane przez CR027
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś opłacił Rzeszów i miał możliwość wędkować na kanale w Połańcu i Wiśle, to po zerwaniu porozumień po opłaceniu ma prawo chyba narzekać.

Jeżeli napisane by było w grudniu że nie będzie porozumień to każdy by myślał inaczej przy płaceniu.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.