Skocz do zawartości

Składki Okręgowe i Porozumienia


rapala

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo się cieszę że nie będzie porozumień. Ja solidarnie wędkuję wyłącznie na wodach PZW Rzeszów i będę szczęśliwy że za 265 zł zapełnię karpiem ubogim ludziom lodówki. Niech chlają aż się osr...ją. Mi tych tabletek PZW nie refunduje....

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Nie jem ryb słodkowodnych bo mi nie smakują, lubię łowić, ale wypuszczam, więc dlaczego mam robić za sponsora...Płacz i płać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rafaello 2 pkt.

http://www.pzw.org.pl/rzeszow/cms/19424/porozumienia_miedzyokregowe_w_2016_r

To jest na 2016 rok, ale porozumienie z Krosnem raczej zostanie utrzymane, bo ludzie z Frysztaka i Strzyżowa już w Rzeszowie by nie opłacali.  

Warto zaznaczyć, że do Okręgu Rzeszów prawdopodobnie wracają rejestry :) 

http://www.pzw.org.pl/rzeszow/cms/19304/prawa_i_obowiazki_wedkujacego_na_wodach__pzw_okreg_w_rzeszowie_2

Edytowane przez mike
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejąć to pewnie nie choć kto wie ;) PZW nie jest właścicielem wód tylko dzierżawi je. Dzierżawa zbliża się ku końcowi RZGW ogłasza konkurs no i tu ewentualne stowarzyszenie ma pole do popisu, jego oferta musi być lepsza od PZW  wtedy wygrywa i do następnego rozpisania opiekuje się danym obwodem rybackim. To tak mocno w skrócie. Da się to zrobić ale to nie jest zabawa na 2 lata... W praktyce pewnie nie ma prawa bytu bo potrzeba sporej do tego pełnej sakiewki dukacików,  do tego ludziom się zwyczajnie nie chce bo chcą przyjść już na gotowe...

Edytowane przez Krzysiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o czymś takim jak stowarzyszenie np,ochrony Wisłoka a natknął mnie projekt spływów kajakowych organizowanych przez GOSIR Frysztak,który ma zamiar utworzyć i promować Wisłok pod względem turystycznym.Gdyby takie stowarzyszenie mogło się przyłączyć do takiej promocji,trochę kasy z gmin leżących wzdłuż rzeki ,od sponsorów prywatnych lub ochrony środowiska współpracując z kołami wędkarskimi które są wzdłuż Wisłoka można by stworzyć ładny rybny odcinek rzeki,tylko jak się do tego zabrać?

http://www.gosir.frysztak.pl/2016/07/przystan-doliny-wisoka-w-gminie-frysztak.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafello, pomysł mi się podoba, tylko trzebaby to w czyn przekuć, a tu się zaczynają schody. Co do kwot to sprawdzę w RZGW czy taka informacja jest dostępna - powinna być to informacja publiczna, skoro jest to przetarg. Osobiśnie PZW o/Rz-ów opuściłem w zeszłym roku :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.11.2016 at 17:11, LukaszZ napisał:

Opłaty na rok 2017. Klasycznie idą w górę i klasycznie zbiorników mniej :)

 

Wiem że ciężko z tym tematem, ale 90% jak by im nie zapłaciło to w przyszłym roku może poszli by po rozum do głowy.

Ciężko, ale jak by większość przez rok zapłaciła inny okręg lub wcale to może by ich czegoś nauczyło !

Płacimy coraz więcej, a mamy coraz mniej !

Czy nie tak jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że skoro coraz mniej osób w okręgu uiszcza składkę, to trzeba od pozostałych brać coraz więcej, żeby utrzymać zarobki na stałym poziomie zapewnić dostateczną ochronę i prawidłową gospodarkę rybacką na tak licznych łowiskach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.