Skocz do zawartości

Warsztaty muchowe!


Andre

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wydaje mi się, że takie spotkanie powinno odbyć się nad Sanem czyli rzeką, która najbardziej kojarzy Nam się z wędkarstwem muchowym. Jest wiele miejsc gdzie możliwy jest nocleg w przystępnych cenach. Nasz kolega Daniel(Kroku) ma z znajomości w jednym z takich miejsc.

Do końca roku już nie wiele czasu więc zacznijmy konkretnie o tym dyskutować jeśli ma coś z tego być.

Pozdrawiam Paweł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy ma pieniążki jak i czas żeby nocować ale jak coś to nocleg mogę załatwić.

MIło by było jak by takie spotkanie odbyło się w okolicach Łączek , wielu wędkarzy z naszego forum dużo czasu tam spędza.A kręcenie much mogło by się odbyć w Gawrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kiedyś na pewno wybierzemy się na weekendowy wyjazd, lecz póki co spotkamy się na miejscu.

Pierwsze spotkanie odbędzie się w sobotę 11 stycznia, godzina do ustalenia- myślę że około 16-tej.

W Rzeszowie na razie nic nie udało się znaleźć więc chętni będą musieli pofatygować się na peryferie Łańcuta.:)

Opcje są dwie: wynajmujemy salkę w lokalnym hotelu(koszt 25 zł/h) co przy 10 osobach da 2,5 zł od łebka za godzinę, lub przy mniejszej liczbie chętnych kręcimy u mnie w domu. Zobaczymy ile osób zgłosi chęć przyjazdu.

Otwieram zatem listę. Osoby zdecydowane proszę o dopisywanie się do listy.

1. luk_hna

2. Andre

3. komandos

4.lama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze koty za płoty i I Warsztaty Muchowe PSW za nami starania Łukasza zakończone powodzeniem. Miałem przyjemność w nich uczestniczyć. Frekwencja dopisała choć tłoku nie było. Podziękowania dla Andre za przygarnięcie nas pod dach i dla Łukasza i Lamy za towarzystwo.

Edytowane przez ZDZISŁAW CZEKAŁA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby mój synek miał nieco ponad dwa miesiące, a nie nieco ponad dwa tygodnie... byłbym tam z Wami.

Trzeba było sobie odpuścić, mimo wielkich chęci. Szczególnie, że muszę dokonać pierwszych zakupów by wystartować z kręceniem, więc miałby kto doradzić.

Gratuluję pomysłu i realizacji.

Mam nadzieję, że na następnych warsztatach już będę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję wszystkim Kolegom za to spotkanie. Jako poczatkujący krętacz potrzebowałem takiego spotkania jak tlenu. Wiedza na temat kręcenia much i zdolności manualne Kolegów Łukasza i Zdzisława zrobiła na mnie duuuże wrażenie:eek:, oraz to ,że tak chętnie podzielili się swoja wiedzą z młokosami takimi jak ja i Andrzej-DZIĘKUJĘ!

@Andre, DZIĘKUJĘ jeszcze raz za gościnę:beer:i do następnego razu....!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie na pewno udane, miejmy nadzieję, że uda się to usystematyzować i spotykać się regularnie... padła już propozycja na nastepny temat warsztwtów..., miejmy nadzieję, że uda się takowe zorganizować:) DZIĘKI CHŁOPAKI ZA SUPER SPOTKANIE I MIŁO SPĘDZONY CZAS!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałuje szczerze, że mnie tam nie było - obowiązki. Ale jeżeli impreza ma mieć charakter cykliczny to jeszcze nic straconego. Mam nadzieję, że jeszcze tej zimy będzie okazja do spotkania. Może rzeczywiście trzeba przemaglować poszczególne tematy szczegółowo i skoncentrować się następnym razem np. na streamerach, bliżej wiosny mokrych, w kwietniu pokręcić duże mayflye, potem terrestriale na białą rybę, a przed jesienią jechać z sieczką?

Pozdrawiam,

LJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.