Skocz do zawartości

Stawy w Głogowie


resovia

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nie warto.. bylem ostatnio parę razy ze względu ze z Rzeszowa jest nie daleko:

po 1 syf

po 2 ten dźwięk tirów z obwodnicy

po 3 na kukurydze i na białe robaki rosówki itp pistolety maksymalnie 1.2KG

po 4 na proteinę nie ruszają mimo nęcenia konkretnego pewnie nie nauczone

po 4 miejsciowe lumpy które zabierają małe karpiki ktore ledwie wymiar przekroczyly albo nawet i nie przekroczyly... MIELONE RZĄDZI ! :))

także odrazdzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie warto.. bylem ostatnio parę razy ze względu ze z Rzeszowa jest nie daleko:

po 1 syf

po 2 ten dźwięk tirów z obwodnicy

po 3 na kukurydze i na białe robaki rosówki itp pistolety maksymalnie 1.2KG

po 4 na proteinę nie ruszają mimo nęcenia konkretnego pewnie nie nauczone

po 4 miejsciowe lumpy które zabierają małe karpiki ktore ledwie wymiar przekroczyly albo nawet i nie przekroczyly... MIELONE RZĄDZI ! :))

także odrazdzam

A mój znajomy, który mieszka 100m od wody mówił co innego o tym zbiorniku. Myślę, że opinie na temat jakieś miejscówki można tylko wyrazić, jeśli się ją pozna w 100% a żeby tak było to trzeba kilka razy w tygodniu łowić na danym łowisku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj urzadziłem sobie spacerek po stawach. Ostatni raz wędkowałem tam ok. 10 lat temu. Było bardzo przyjemnie i rybki nawet dopisały. Złowiłem kilkanaście okoni, potem założyłem wieksza gumkę:)czego efektem był szczupak. Wiele lat temu łowiłem tam większe sztuki ale ten też mnie ucieszył. Zabawa była fajna bo łowiłem na kij okoniowy i cieniutką żyłeczkę. Ryba w dobrej kondycji wróciła do wody. Widziałem też tego typa na czarnym jubilacie. Z tego co zauważyłem to siatki na ryby on nie posiada, ale ma za to dwa wielkie wory z materiału do chowania przed wścibskimi swoich zdobyczy:mad:

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No fakt, dopiero teraz sprawdziłem regulamin tego cudownego "łowiska". Z żoną i dziećmi już się pożegnałem teraz czekam na " smutnych panów". Dodam, że na "łowisku" nie ma żadnej informacji na ten temat ale wiem, że to nie jest wytłumaczenie. Szczerze dziękuję Koledzy za informację !

Kolego @Schizaaa, popatrz jaka czysta, zdrowa ryba, złowiona po jej tarle! Chyba wiesz o co mi chodzi!:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Czy na pierwszym stawie (licząc od pływalni) można złowić coś większego, zazwyczaj biorą karpie 24-30 cm, i płotki, próbowałem na kulke to wyciągnąłem karasia około 25cm, i czy na pozostałych stawach jest dobrze z braniami, chodzi mi o częstość brań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

panowie ostatni staw umiera jesli nikt nie odlowi ryb z ostatniego stawu to w zime na 100%bedzie zaducha woda tam nie przekracza metra zal patrzec jak ten niegdys wpsanialy staw umiera a wystarczy tylko wyremonotowac sluze niewielki koszt moze wójt sie obudzi w koncu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.