Jump to content

Zbiornik w Przecławiu.


adamus78

Recommended Posts

Witam, korzystając z okazji pojechałem na rodzinne groby do Przecławia i z cmentarza zauważyłem dość pokażny zbiornik koło Wisłoki. Czy ma ktoś z was jakieś wiadomości odnośnie tego zbiornika? Parę aut było także że ktoś tam już łowi ryby.

Z góry dziękuję za info.

Link to comment
Share on other sites

Nie jest to woda P Z W ale kontrole tam są (P S R) i tu ukłon do włodarzy kół Mieleckich żeby się starali o ten zbiornik.A ryba jest podobno Wisłoka go zalała to i coś ryby zostało i tu jest problem nie ma konkretnego właściciela i kto ma jakiego kija to rób ta co chceta. Z Męciszowem się udało to może i ten zbiornik uda się pozyskać

Link to comment
Share on other sites

Mieszkam nie daleko jednak nie lowilem tam jeszcze , ostatniej powodzi wisloka zalala zbiornik wiec szeroki zasob gatunkow może tam pływać , tak jest tam sporo linków . Latwy dojazd . A co do kontroli to nie wiem , łowi tam wielu miejscowych amatorow mięsa .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

W tamtym roku gdy tam łowiłem słyszałem od miejscowych ze przyjechało tam parę chłopa i wpuścili lina z kilku beczek.Następnie wspominali że od stycznia tego roku przejmuje ten zbiornik PZW.Nie widnieje on w rejestrze:confused: może ktoś wie coś więcej na ten temat ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy