Skocz do zawartości

PRZYWITAJ SIĘ


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów PSW, jestem mieszkańcem Krakowa ale się urodziłem w Krośnie. Moje pierwsze kroki stawiałem na Wisłoku i miejscowej gliniance Balaton. Obecnie najczęściej wędkuję na wodach Krakowskich ale sentyment do Sanu został i kilkanaście razy w roku go odwiedzam. Wędkuję wszystkimi metodami, ale preferuję sztuczną muchę i spining.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam!

Mam na imię Kamil. Z większymi i mniejszymi przerwami wędkarstwem zajmuje się od 15 lat. 

Forum przeglądam od dłuższego czasu. Teraz chciałbym dołączyć i być aktywnym w Waszej społeczności.

Wędkuję głównie na Sanie i wodach komercyjnych w Przemyślu i okolicach na takie metody jak spinning, feeder i spławik.

Jestem zwolennikiem zasady NO KILL. Mogę pochwalić się tym, że nigdy nie zabrałem ryby do domu.

Pozdrawiam i do zobaczenia nad wodą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
Dnia 31.10.2008 at 12:36, krs napisał:

Jesteś pierwszy raz na forum ? chciałbyś się przedstawić ? Tu jest odpowiednie miejsce do tego.

Cześć jestem właściciele Telewizji Rzeszów Na Żywo. Zapraszam do współtworzenia mojego- naszego programu telewizyjnego dla wędkarzy NA RYBY. Piszcie  [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Cześć, tu Łukasz. Od kilku miesięcy dość regularnie zaglądam na forum, a to nie ładnie tak z ukrycia ;) , zatem rejestruję się i witam. Spinninguję na podkarpaciu od kilku lat, głównie okolice Rzeszowa. Oczywiście 100% C&R. Pozdrawiam forumowych wędkarzy!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam Kolegów !

Pochodzę z woj. podkarpackiego, a dokładnie z terenu starego woj. przemyskiego, obecnie mieszkam na Śląsku. Dzieciństwo i kawałek młodości spędziłem nad nizinnym Sanem i każdego roku staram się spędzić nad nim kilka dni ze spinningiem w łapie. Łowię tylko na spina i jestem zwolennikiem zasady "złów i wypuść". Poza tym bardzo lubię takie klimaty jak górny i środkowy bieg takich rzek jak Wisłoka, Wisłok, Jasiołka czy Osława. 

Pozdrawiam Wszystkich i do zobaczenia nad pięknymi wodami Podkarpacia !

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam wędkarzy :). Łowie ryby już w miarę długo , ale niedawno postanowiłem założyć tutaj konto . Mieszkam 20 km od Rzeszowa . Najczęściej łowię z tatą i dziadkiem na Wisłoku , w okolicach Boguchwały . Zdarzają również wypady w inne miejsca na Wisłoku . Prócz tego lubię jezdzic na czarną sędziszowska . W te ciepłe dwa miesiące będziemy jeździc  na wisłoke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witajcie. Man na imie Bogdan. Ryby lowie od 25 lat z krotkimi przerwami. Wychowalem sie nad Wislokiem i nad ta rzeka zaczynalem swoja przygode z wedkarstwem. Lowie glownie na spinning ale na splawik czy grunt tez mi sie zdarza. Od 10 lat mieszkam w IE. Lowie na spining glownie Okonie, Szczupaki i Pstragi. Zdarza mi sie tez wedkowac w morzu. Lowie tam glownie Rdzawce, Makrele i jak sie trafi to Seabassy z brzegu. A jezeli z kutra to glownie dorsze i molwy. Zlowilem tez kilka razy Kongera (bardzo silna ryba). W rzekach i jeziorach uzywam hakow i kotwic bezzadziorowych i wszystkie slodkowodne ryby wypuszczam a z morza czasami cos zabiore. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Edytowane przez BogdanSZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.