Skocz do zawartości

PRZYWITAJ SIĘ


krs

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Na forum zarejestrowałem się już jakiś czas temu,nie udzielałem się z powodu wyjazdu za granice.Teraz wróciłem do kraju więc mogę spokojnie przywitać się z forumowiczami.

Mam na imię Patryk.Pochodzę z bieszczad,wędkarstwem pasjonuję się od dziecka,łowię głównie na pięknych bieszczadzkich rzekach oraz na zalewie solińskim.

Moją ulubioną metodą jest spining,od czasu do czasu metody gruntowe i spławik.

Najważniejsze w wędkarstwie jest dla mnie obcowanie z naturą,wypoczynek i podziwianie pięknych widoków.A jak od czasu do czasu uwiesi się jakaś rybka to jest to dopełnienie wszystkiego:)

O Noo Kill zabieraniu ryb nie będę się rozpisywał bo to chyba nie o to chodzi,każdy ma swoje sumienie i we wszystkim trzeba zachować zdrowy rozsądek.Pozdrawiam wszystkich i liczę na przyjęcie do swojego grona:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Łukasz, 35 lat, Rzeszów, łowię z niewielkimi przerwami od 10 roku życia. Przechodziłem normalną drogę ewolucji od spławika przez spinning do muchówki, ale obecnie staram się zarazić wędkarstwem mojego 7 letniego syna, więc częsciowo zmuszony jestem powrócić do metod gruntowych :). Hołduje zasadzie no-kill, pomimo że nie zawsze uważam ją za niezbędną. Od pewnego czasu śledzę to forum, podoba mi się, więc zgłaszam swój akces! Mam nadzieję, że spotkam kiedyś kolegów z forum nad Sanem lub Wisłokiem.

Pozdrawiam

PS. może to ważne a może nie ale z wykształcenia jestem ichtiologiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam na imię Antek i piszę z Rzeszowa, wędkuję tylko spinningując na wszystkich wodach płynących i nie. Nie lubię pisać i nie będę zamieszczał relacji z połowów a tym bardziej zdjęć z rybami. Lubię natomiast spinningowe zawody wędkarskie- więc do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło jest mi przywitać się na forum, gdzie tematem wiodącym nie jest "politykowanie", a frajda z naszego wspólnego hobby i dzielenie się wynikającymi z tego radościami (i smutkami). Mam 38 wiosen, mieszkam w Rzeszowie, najczęściej wydeptuję ścieżki na odcinku: ujście Hoczewki - Sanok (San) lub od Strzyżowa do Rzeszowa (Wisłok). Ulubione techniki mucha (wyłącznie suchar) oraz spinning (leciutki).

Pozdrawiam forumowiczów

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.