Skocz do zawartości

PRZYWITAJ SIĘ


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich Forumowiczów!

Wędkuję od 3 lat. Ulubiona metoda to spining. Pochodzę z Podkarpacia jednak od 10 lat mieszkam w innej części Polski. Na forum pojawiłem się w poszukiwaniu informacji o podkarpackich wodach. W trakcie wakacyjnych odwiedzin u rodziny chciałbym "przetestować" Sieniawę i okoliczne rzeki. Jeśli ktoś może i ma ochotę podzielić się swoimi doświadczeniami na temat tych wód będę bardzo wdzięczny.

Połamania kija!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie ! Całkiem niedawno mój kolega Rafał (ten od relacji z Bośni) dał mi namiary na to forum. Częściej bywałem na jerkbait.pl lecz myślę,że i PSW równie często będę odwiedzał. Jestem z Przemyśla mam na imię Witold,łowię metodą spinningową i muchową. Incydentalnie spławik i grunt.

Edytowane przez w.d.wobler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Koleżanki i Kolegów :)

Niedawno trafiłem na PSW i jestem bardzo przyjemnie zaskoczony :). W zasadzie zaglądam tu prawie codziennie. Mieszkam w Rzeszowie, a moje ulubione wędkarskie połączenia to: wobler + Wisłok, sucha mucha + San oraz catch + release.

pozdrawiam

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na imie Krzysztof i pochodze z pod Stalowej Woli , mieszkajac w Polsce bylem stalym bywalcem rzeki San i Bukowa. Obecnie mieszkam w Irlandi (wekarskim raju:D) nad przepieknym duzym okolo 42km dlugosci jeziorem Lough Derg i rzeka Shannon. Wedkuje glownie na muche i spinning.Pozdrawiam Wszystkich i polamania kija zycze !:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!

Mam na imię Tomek mieszkam w Jaśle.Łowię metodą spinningową kilkanaście lat.Łowiska na których wędkuje najczęściej to Wisłoka, Jasiołka,Ropa,Solina,San,Myczkowce,Sieniawa

oraz okoliczne Bajora :D .Widzę ze kilku użytkowników forum znam już osobiście kol. Ochalika z Spinningowych Eliminacji do GP PL i Marekn z Spinningowych GPO a i kolega KONIO znajomy z nad Wisłoki :D.Myślę ze ze z reszta użytkowników równie szybko uda się zaprzyjaźnić:beer::beer:.Pozdrawiam !

Edytowane przez TomekP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na imie Krzysztof i pochodze z pod Stalowej Woli , mieszkajac w Polsce bylem stalym bywalcem rzeki San i Bukowa.

Mógłbyś coś napisać na temat Bukowej(najlepiej w osobnym temacie)? Przeglądając magazyny wędkarskie spotkałem się kilka razy z zgłoszeniami medalowych pstrągów właśnie z tej rzeki, największy miał 62cm. Na mapie wygląda naprawdę świetnie(lasy, stosunkowo nieliczne zabudowania). Niestety jeszcze nigdy tam nie byłem, ale już od chyba dwóch lat mnie tam ciągnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.