Skocz do zawartości

PRZYWITAJ SIĘ


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panie i Panów... koleżanki i kolegów po kiju. Mam na imię Mateusz. Od kilku lat mieszkam w Rzeszowie a przybyłem tu z Lubelszczyzny... krainy pięknych roztoczańskich lasów... pachnącym grubym pstrągiem rzek... najlepszego piwa na świecie i eterycznych wręcz "brunetek, miseczka C" ;). Tam też zaszczepiono mnie czymś co do dnia dzisiejszego nie pozwala normalnie prosperować i koleżanki i koledzy nie jest to wędkarstwo! Pierwsze w moim życiu pojawiły się stawonogi tchawkodyszne owady uskrzydlone... małe złociste chruściki, których w rzece obok domu było setki, tysiące... Dopiero później mały chłopiec poznał płoć dobierającą się do "kłódki", szczupaka atakującego płoć i niestrudzonego wędkarza czekającego na smaczny obiad (prawdopodobnie coś z wieprzowiny... bo ryby zawsze wracały do wody z której przyszły ...Ooo!!! ) Później wszystko ruszyło niczym krasnobrodzka lawina... Tato jak wygląda kiełb? karaś? pstrąg? i tak dalej i tak dalej. No cóż... wpadłem. A ludzie mówią żeby żyć bez nałogów. Pffffff.

Tak w skrócie: Cześć. Z tej strony Gochu. Nie mogę odebrać telefonu bo właśnie mam branie... albo zaśliniony jak małe dziecko gapie się w akwarium.

Wodom cześć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam od pewnego czasu przeglądam to forum więc pora się przedstawić,

mam na imię Łukasz mieszkam w Rzeszowie, moją pasją jest wędkarstwo spinningowe a od

tamtego roku zachorowałem również na Flyfishing. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i życzę

TAAAKIEJ RYBY :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich szanownych forumowiczów, jestem nowy na forum :) Przygodę z wędkarstwem zaczynałem 20 lat temu później pasja legła w gruzach ale teraz wracam ponownie do swojej wielkiej miłości :) Narazie nastawiam się głównie na DS i spławik i kompletuje od nowa sprzęt :) pozdrawiam jeszcze raz -- super forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przywitam się i Ja.

Co prawda nie jest to mój pierwszy post – ale mam nadzieję że na powitanie nie jest za późno.

Witam!

Jestem z Rzeszowa, aktualnie 75% czasu to łowienie na muchę / głównie San, czasem Dunajec lub Wisłok/ A jak mam tylko chwile na ryby i nie da się wyrwać na ‘muchowe rzeki” to biegam ze spinningiem – głownie Wisłok – od Strzyżowa do Budziwoja.

No i mam słabość do przyzwoitego sprzętu i gadżetów :)

Gabryś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich wędkarzy.

Moja przygoda z wędkowaniem zaczęła się jakieś 34 lata temu - więc chyba dawno.

Często łowiłem na rzece Wisłok , lecz od czasu fascynacji karpiami i oczywiście ich połowu zmieniałem lokalizację łowisk. Najczęściej było to Lipie , żwirownia w Rzeszowie jak i zalew na Wisłoku.

Jeszcze raz witam wszystkich i " połamania kija" w nadchodzącym sezonie i przyszłych .

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.