Skocz do zawartości

PRZYWITAJ SIĘ


krs

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie wszystkich kolegów i koleżanki z forum :) Zupełnie przez przypadek trafiłem na stronkę PSW, kiedy to szukałem informacji na temat Wisłoka. Pochodzę z Biłgoraja ale mieszkam obecnie w Rzeszowie i bardzo się cieszę, że istnieje taki serwis jak PSW, dzięki któremu można na bierząco śledzić co ciekawego pod względem wędkarskim dzieje się w naszym regionie. Jestem forumowiczem multiplikator.pl i entuzjastą połowu ryb metodą castingową -mam nadzieję, że są wśród was również tacy, co kręcą inaczej :):D Jak sugeruje mój nick szczególnym sentymentem darzę klenie i polowanie na nie sprawia mi najwięcej frajdy( mimo wielu prób kleń +60 jest nadal w sferze marzeń) -uważam, że w Wisłoku pływa taki jeden :)Do tej pory swoje największe klenie złowiłem na Popradzie i Dunajcu w czasach kiedy studiowałem w Nowym Sączu i było mi dane być nad wodą 7 dni w tygodniu -piękne czasy. Oprócz castingu od wielu lat pasjonuję się metodą swing -tip i jeżeli czas pozwala lubię łowić tą metodą leszcze, płocie, liny. Kilka razy miałem przyjemność pomachać muchówką i mam nadzieję, że uda w tym sezonie skompletować sprzęcik i dzięki waszej pomocy dołożyć do arsenału kolejną arcy ciekawą metodę. To chyba tylę na początek, witam serdecznie jeszcze raz i mam nadzieję do szybkiego spotkania nad wodą. Ps. Przepraszam, że tak mało napisałem o sobie ale czas goni :D Kleniarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kleniarz!

Przyjedz jutro na zlot, to pogadamy o muchowaniu i kleniach. Bo w sumie z ryb spinningowych to najbardziej lubię okonie i klenie. A większa cześć sezonu biegam z muchówką po różnych wodach krainy lipienia i pstrąga.

Info o zlocie masz tu:

http://www.fishing.org.pl/forum/showthread.php?t=325

i tu:

http://www.fishing.org.pl/wislok-w-zarzeczu-przed-zlotem/

Gabryś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

Skoro chce się czasem coś napisać to pora się przedstawić. Łowie od małego ale ostatnimi laty miałem przerwę związaną z miejscem zamieszkania. Teraz łowie głównie na Sanie w okolicach Radymna. Przede wszystkim wędkuję na spining, rzadko inną metoda (np spławik i kleń na wiśnie). Na portal trafiłem przez przypadek i cieszę się, że jest stronka która łączy wędkarzy z regionu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne koleżanki i kolegów :D

Mam na imię Piotrek, tak w ogóle to fajne forum i stronka :) (wygooglałem w necie)

Pochodzę z Chełma od 1999 r mieszkam w Rzeszowie (studia a teraz praca).

Od małego łowie rybki metodą feeder :) Jak mieszkałem w Chełmie to moim łowiskiem była tylko rzeka BUG (czasami na jakies stawiki się jezdziło).

W Rzeszowie łowie najczęściej na Czarnej Sędziszowskiej, sporadycznie wędkuję na: rzeka Wisłok, Budy Głogowskie (płatny zbiornik w lesie), Zgoda (za Jaosławem - płatny zbiornik), Werynia, Niedzwiadek, Cierpisz, Rzeszowska żwirownia, Szczegocice, Lipie.

W sumie to jeszcze nie znam wszystkich łowisk w okolicy Rzeszowa ale mam nadzieje, że pomożecie, ....pomożecie??? ...... no :D

Bardzo chętnie będe zdawał relacje ze swoich udanych wypadów, także zdjęcia jakieś fajowe zapodam jak będą takowe :rolleyes:

Pozdrawiam i POŁAMANIA !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Południe regionu się kłania, mieszkam nad Soliną , najczęściej łowię na miejscu, jednak obecnie chce spróbować swoich sił z wędkarstwem muchowym na Sanie.

Edytowane przez vdg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.