Skocz do zawartości

PRZYWITAJ SIĘ


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. :) Jestem Paweł, lat 28 łowię od 5 roku życia i wracam do wedkarstwa po kilku latach przerwy.

Jestem fanem rzek zarówno tych większych jak i malutkich. Uwielbiam spinningować i łowić na przepływankę. Znam bardzo dobrze niektóre odcinki Wisłoka i jego małe dopływy. Obecnie uzupełniam sprzęt i planuje wypady na nowe miejscówki.

Połamania kija wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po kilkuletniej przerwie zaczynam dalej przygode z wędkowaniem... odkryłem to forum zarejestrowałem się więc wypada się przywitać ze stałymi bywalcami...zaczynałem (oj to już historia) 1990 roku od poczciwych germin rosyjskich teleskopów itd.starsi bywalcy tego forum wiedzą o co chodzi i jakie były problemy z dobrym sprzętem ale jak napisałem wcześniej to już historia czas zacząć nowy rozdział....pozdrawiam i do zobaczenia nad wodą:beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie cóz tu powiedzieć jestem wędkującym tak jak wszyscy z tym że od tego roku rozpoczynam przygodę z muchą i ten temat mnie przyciągnął na te forum podczas przeglądania forów na necie czytając zauważyłem wiele interesujących mnie tematów i mam nadzieję iż koledzy oznani w muszkarstwie doradzą co nieco powiem iż po 2 dniach prób ćwiczeń nie ma źle jutro idę na pstrągi już poprubować sił opiszę jak mi poszło potem pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam na imię Michał. Od 3 lat łowię na muchę. Na Sanie pierwszy raz w zeszłym roku w połowie listopada. Rzeka zrobiła na mnie tak niesamowite wrażenie, że odwiedziłem ją ponownie 31.11.14 przy minusowej temperaturze.

Zarejestrowałem się na tym forum żeby powymieniać informację co do muchowania na tej fantastycznej rzece.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na tym forum. Mam na imię Tomasz. Po 25 latach przerwy wróciłem do wędek. Na razie to odwiedzam miejsca, na których łowiłem jako nastolatek. Wielu już nie ma, wiele się pozmieniało lub zmieniło właścicieli. Myślę, że ciekawych rzeczy się z tego forum dowiem. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam na imię Karol wędkuję głównie na Sanie (spinning, mucha) przeważnie w okolicach miejscowości Dubiecko, Słonne ale również poniżej tego odcinka aż do Przemyśla oraz powyżej do Dynowa lub dalej, często też odwiedzam San w okolicach Leska. Pozdrawiam serdecznie życzę połamania i do zobaczenia nad woda....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .

Nowy na forum od dzisiaj . Na stałe w Szwecji . Lowie głownie trocie w morzu i kropki w strumykach . W Polsce głownie nad Regą i dopływami - lipien , pstrąg chociaż zdarzyło bawić sie tez z plotkami i jaziami :) . Na Podkarpaciu łowilem na Sanie (łączki ) i na Wisłoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam na imię Kristof i swoją przygodę z wędkowaniem zacząłem w tamtym roku, łowie typowo sportowo-rekreacyjnie czyli wszystkie rybki wracają zdrowe do wody :) głównie feeder, aczkolwiek zamierzam wypróbować spin i może muchę :) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.