Skocz do zawartości

PRZYWITAJ SIĘ


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim. Nazywam się Hubert. mam 23 lata. Mieszkam w Sanoku. Ryby łowie od 2 lat. Najczęściej łowie nad zbiornikami w Hłomczy, sporadycznie nad Soliną. Jestem początkującym wędkarzem :)) ale dobrze jest hehe. Oprócz wędkowania lubie spędzacz aktywnie czas (koszykówka, sporty walki). To tak w wielkim skrócie xD Ciesze sie że dołonczyłem do forum. Pozdrawiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam Wszystkich moczykijów z jakże miłemu memu sercu Podkarpacia,Jestem wędkarzem kochającym spining z lubuskiego,w Biesach bywam tylko 2/3 razy w roku nad czym BARDZO ubolewam,w tym roku w połowie czerwca nad zatoką teleśnicką,spędzę parę dni ze spinerem w ręku,następnie odwiedzę jak co roku Polańczyk na imprezę z okazji nocy świętojańskiej,cieszę się że do Was trafiłem:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, po 15 latach przerwy wróciłem jakiś czas temu do wędkowania. Łowię głównie na muchę i spining, ale raz na jakiś czas posiedzę również z feederem lub spławikiem. Kiedyś preferowałem wody stojące, teraz najczęściej odwiedzam Wisłok i San, poza tym bardzo lubię wyszukiwać sobie nowych, ciekawych wędkarsko i przyrodniczo miejsc.

Co złowię wypuszczam.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. To może kilka słów o sobie... Mam na imię Marcin (jak widać po nicku) i mam 38 lat. Mieszkam w Katowicach. Łowię od przedszkola czyli prawie całe życie. Kilkanaście lat temu przestawiłem się na muchę i to jest to czego szukałem w wędkarstwie całe swoje życie i znalazłem! :) Najczęściej łowię na Sole ale bywam również nad Skawą i Dunajcem. W tym roku mam zamiar w końcu dotrzeć nad Wisłę, która z racji że jest najbliżej, jest zarazem najdalej ;)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło mi będzie podzielić się z Wami informacją na temat Dunajca, na którym kilkadziesiąt lat temu złowiłem swoją pierwszą rybę, klenia. Na spławik i czereśnię :)

Dzisiaj łowię tylko na muchę. Jak pozwala pogoda i zdrowie, możecie mnie spotkać na OSD, Sanie, Rabie, Mszance, Białym, Czarnym lub Białce Tatrzańskiej.

Nie ukrywam że łowię też na Sanie. Ale ponieważ jest to tylko kilka wypraw w roku, interesują mnie wszelkie informacje na temat tej pięknej rzeki.

Jurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledzę forum od dłuższego czasu, zarejestrowany od niedawna, przywołany do porządku:) czas by było się przedstawić:

Jarek, lat 46, bawię się w wędkarstwo od 10 roku życia, mieszkam w Radomyślu Wielkim. Najczęściej wędkuję na Wiśle, Wisłoce i okolicznych ciurkach i dołkach, czasem dalsze wypady. Ulubione metody połowu - spin, fider, spławikówka. Od paru lat zakochany w połowach morskich (niestety ta odległość:().

Wszystkim życzę udanych połowów, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać kolegów po kiju. Po przeszło czteroletnim odwyku wróciłem do naszego wspólnego jedynego pozytywnego nałogu. :) Na dzień dzisiejszy mam 25 lat i mieszkam w Bratkowicach. Nad wodą spotkać mnie możecie nad Lipiem, Czarną Sędz., Wisłokiem, Cierpiszem, Werynią itd., czyli praktycznie wszędzie dookoła naszej stolicy. Gdyby ktoś mnie przyłapał na wedkowaniu będę bronić się feederkiem, spławikówką bądź spinem, z rzadka karpiówką. ;) Poza wodą spotkać się ze mną i pogadać można o rybciach od niedawna w jednym z rzeszowskich sklepów zoologiczno-wędkarskich, ale w którym przynajmniej narazie zachowam w tajemnicy bo nie jestem pewny co do polityki forum w tych sprawach.

Połamania!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich w końcu znalazłem stronę poświęconą moim okolicom i temu co najbardziej lubię czyli wędkarstwu. ponieważ zajmuje się troszkę rękodziełem hobbystycznie postanowiłem że połączę te dwie pasje i zacznę strugać woblerki i robić obrotówki czy wahadłówki. myślę kiestize na bierząco będę wam pokazywał to co udało mi sie stworzyć będę czekał na opinie i sugestie pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników forum i nie tylko. Mam na imię Marcin. Mieszkam w odległym Opolu i mam 39 lat. Po dłuższej mojej przygodzie z karpiarstwem postanowiłem powrócić do muchy którą to metodę próbowałem opanować jeszcze na początku lat 90. Z racji że mam w tamtych okolicach rodzinie postanowiłem zaczerpnąć trochę więcej wiedzy na temat pięknego Sanu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Cieszę się że mogę dołączyć do Waszego forum.

Łowię prawie wyłącznie na Sanie, Myczkowcach i Solinie.

Zaczynam przygodę z muchą. Przez kilka lat muchowych doświadczeń nauczyłem się popełniać pewnie wszystkie błędy początkującego. Ratuje mnie doświadczenie spinningowe. Dołączam do forum licząc że poduczę się od was łowić na muchę w okolicach Leska i na OS-ie :)

Serdeczności

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako nowy forumowicz witam wszystkich kolegów i koleżanki.

Mam na imię Marek,mieszkam w Krakowie,53 lata.Pasjonuję się wędkarstwem od 8 roku życia.Ostatnio pasjonowałem się wędkarstwem muchowym.Praca zawodowa i inne zajęcia pozbawiły mnie tej przyjemności przez ostatnie kilka lat.Niestety choroba wykluczyła mnie z czynnego życia zawodowego,pojawiło się więcej czasu z którym nie wiadomo co zrobić,postanowiłem więc wrócić do mojego hobby.Przez te kilka lat zapomniało się kilku rzeczy,ręka wyszła z wprawy,zmieniły się wody,miejsca i przepisy.Mam nadzieję,że znajdę tu kolegów chętnych do udzielenia wskazówek i porad dotyczących wędkarstwa muchowego.Na razie jestem na etapie kompletowania sprzętu,bo stary zdążył zardzewieć.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum.Nazywam się Tomek jestem z Krakowa.Wędkuje chyba od dziecka, lubię aktywne wędkowanie spiningiem. Od pewnego czasu także projektuje i wykonuje własne woblery, którymi podzielę się w dziale "Woblery użytkowników - prezentacje". Ale naradzie wybieram się wakacje i wędkowanie w Grecji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich pozytywnie zakręconych amatorów spędzania wolnego czasu z wędką w dłoni.

Mam na imię Mariusz, od jakiegoś czasu mieszkam w Irlandii gdzie do tej pory wędkowałem ze spinningiem w dłoniach ale od pewnego czasu jestem poważnie chory z tendencją do pogorszenia stanu zdrowia a wszystko przez pierwszą muchówkę, kupiłem powiesiłem na ścianie aż pewnego dnia postanowiłem zdjąć i zabrać ją nad wodę i tak zaczęła się moja choroba.

Jeśli jest na forum ktoś jak ja mieszkający w krainie zielonej koniczyny, skrzatów i tęczy z garnkiem pełnym złota na jej końcu a do tego chory jak ja to chętnie nawiążę kontakt w celu wspólnego przezywania stanów chorobowych nad wodą oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.