Skocz do zawartości

PRZYWITAJ SIĘ


krs

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam gorąco wszystkich użytkowników.

Jestem Grzesiek, mieszkam nad górną Wisłoką (powyżej Jasła). Łowieniem ryb zajmuje się nałogowo od 14 lat, głównie na muchę, rzadziej spining, a sporadycznie spławik lub grunt. Najczęściej w Sanie i Wisłoce, na Solinie lub Sieniawie. Uwielbiam polowanie na pstrąga i lipienia na suchą muchę.

Jeszcze raz witam wszystkich forumowiczów i liczę na owocną współpracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Na początek pasuje się przywitać.

Na imię mam Andrzej. Łowię ryby od dawna ,chyba jak jeszcze byłem dzieckiem.

Moja ulubiona metoda połowu jest spinning,oraz gruntówka,spław.

Chwile spędzone nad wodą, są chwilami najbogatszymi samymi w sobie.

Gdy będę miał utrudniony wyjazd na ryby, czas spędzę z Wami przed komputerem

SERDECZNIE WSZYSTKICH POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieszkam w Rzeszowie na Kwiatkowskiego.

Nad Wisłok i Żwirownie mam blisko, niedługo będę miał wyrobioną kartę,

i mam zamiar nauczyć się łowić :) byłem już kilka razy na rybach w życiu itd. ze szwagrem (podoba mi się ten sport)., ale samemu ciężko to wszystko ogarnąć.

Jeśli jest ktoś, kto by chciał podzielić się swoim doświadczeniem i udzielić kilku rad etc. to ja bardzo chętnie skorzystam :)

sprzęt myślę, że jak na początkującego to powinien być ok :)

lubię piwo, sport, muzykę :)

jakieś wyjazdy na rybki też mile widziane :)

pozdrawiam wszystkich :)

Edytowane przez Grzesio182
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich wędkarzy :-) Mam na imię Paweł, jestem z okolic Jasła czyli wychowamy nad "Jasiołką" :-) Wędkuję od ok. 10 roku życia, czasem spławik, czasem grunt, lecz największą moją miłością jest spinning :-) Wędkuję najczęsciej nad wyżej wymienioną rzeką Jasiołką, ale także nad Wisłoką w okolicach Jasła, Wisłokiem w okolicach Krosna-Frysztaka oraz pobliskich żwirowniach Ujazd-Wróblowa-Siepietnica. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) Jestem Paweł wędkowaniem zajmuje się niedługo bo dopiero 3 rok ale wciągło mnie to i myślę że jeszcze długo długo połowie. Jestem z okolic Sanoka dokładnie z Zabłotce jakby ktoś znał i polecał jakieś okoliczne fajne łowiska to proszę o wiadomość z jakimś info :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) Jestem Paweł wędkowaniem zajmuje się niedługo bo dopiero 3 rok ale wciągło mnie to i myślę że jeszcze długo długo połowie. Jestem z okolic Sanoka dokładnie z Zabłotce jakby ktoś znał i polecał jakieś okoliczne fajne łowiska to proszę o wiadomość z jakimś info :) pozdrawiam

Okoliczne fajne łowiska w okolicach Sanoka?....Jakbym mieszkał koło Sanoka to z Sanu bym wychodził tylko do pracy :-)) no a pozatym Solina, np. zatoka Agrafka w Polańczyku no i wiele wiele innych. A tak wogóle to...Witam i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również witam kolejnych rybich maniaków, ludzi pozytywnie zakręconych wędkowaniem. Polecam również wzięcie udziału w konkursie Podkarpacki Serwis Wędkarski - Wędkarstwo gruntowo-spławikowe - KONKURS ! jak i w zlocie użytkowników PSW Podkarpacki Serwis Wędkarski - Wiosenny Zlot PSW Nowa Wieś 2014r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:-) Jak koledzy wyzej rowniez mam na imie Pawel i mam 31 lat. Wędkowaniem zajmuję się od malego a rzeka nad którą się wychowalem to Bug. Obecnie mieszkam w Rzeszowie juz od prawie 11 lat i powoli wracam do coraz częstszego wędkowania tu i poznawania tutejszych technik oraz lowisk. Moje metody polowu to spinning oraz grunt-wczesniej koszyk-teraz ucze się metody. Z mila chęcią czytam wasze forum i ucze się od was. Pozdrawiam wiec wszystkich gorąco i polamania.... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.