Skocz do zawartości

PRZYWITAJ SIĘ


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nazywam się Piotr Zieleniak. Moją ulubioną metodą wędkowania jest zdecydowanie muszkarstwo. Moim ulubionym choć nie jedynym łowiskiem jest rzeka San. Postaram się chociaż w minimalny sposób uczestniczyć w życiu portalu. Tymczasem czytam kilka wątków.

Cześć Piotr.

Miło Cię tu widzieć.

Pozdrawiam,

Artek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nazywam się Piotr Zieleniak. Moją ulubioną metodą wędkowania jest zdecydowanie muszkarstwo. Moim ulubionym choć nie jedynym łowiskiem jest rzeka San. Postaram się chociaż w minimalny sposób uczestniczyć w życiu portalu. Tymczasem czytam kilka wątków.

Witam Piotrze,milo Cię widzieć nie tylko nad Sanem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na imie Marcin. Jestem z okolic Melca, na PSW jestem około 2tyg ale w końcu pasuje się przedstawić. W wędkowaniu jestem jeszcze świeży ale mam nadzieje ze zmieni się to z czasem oraz jak by się dało to z waszą małą pomocą w podpowiedziach. Śledzę forum od jakiegoś czasu i dużo już z niego wyniosłem. pozdrawiam wszystkich

My też Cię witamy. Zwróć większą uwagę na pisownie, ponieważ pozostawia wiele do życzenia. Miłego korzystania z PSW

Edytowane przez Siksa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich. Mam na imię Tomek, obecnie mieszkam w Krakowie, ale pochodzę z okolic Kolbuszowej, a dokładnie z Lipnicy. Jeśli chodzi o wędkowanie to w pierwszych dwóch kwartałach roku biegam za pstrągiem, natomiast pozostałą cześć roku poświęcam na pływanie po zbiornikach zaporowych w poszukiwaniu sandaczy. Główna walka odbywa się na zbiorniku Czorsztyńskim, ale bywam a raczej bywałem też na Wilczej Woli. Pozdrawiam ts.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich :) Mam na imie Marcin

Dopiero co założyłem konto więc na razie nie wiem co i jak tag że myślę ze będziecie wyrozumiali :D

Łowie od 5 lat nie mam jakiś wielkich sztuk na swoim koncie no ale coś tam łapie. Moja metoda połowy najczęściej to spławikowa i gruntowa

Miło mi ze mogłem dołączyć do waszego grona :)

Edytowane przez marcinblond96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na imię Arek, swoją przygodę z wędkowaniem rozpocząłem w tym roku. Głównie łowię na grunt, najczęściej odwiedzam stawy w tarnawce z tego względu, że mieszkam w Borku Starym i mam najbliżej. W przyszłym sezonie nastawiam się głównie na san . Pozdrawiam wszystkich forumowiczów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Paweł, rocznik '77,

jestem z Dolnego Slaska, okreg walbrzyski,

wedkuje od 15 lat,

90% grunt, 5% splawik, 5% spining,

jestem typowym feederzysta, obecnie zaglebiam sie w method feeder :) -chetnie wymienie sie doswiadczeniem w tej materii ;)

polamania kija!

Witaj. Sugeruję poczytać regulamin. Wszyscy na tym skorzystamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich użytkowników. Mam na imię Sławek. Na forum już byłem wcześniej, ale prosiłem o usunięcie konta. Założyłem nowe konto dlatego, że nie chciałem, aby pseudonim, który wymyśliłem sobie na poczekaniu przylgnął do mnie, a tak mam swoje imię w nicku i jest dobrze. Łowię głównie na spinning, mało kiedy daję namówić się na wyprawę z robalami itp. Lubie szukać ryby.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wędkarstwo wyssałem z mlekiem (a raczej piwkiem taty i dziadka) i to nie byle gdzie bo na Mazurach, Węgorzewo i Mamry... Te krótkie chwile szczęścia już minęły bo mieszkam w Kędzierzynie-Koźlu na Opolszczyżnie a i rybostan na Mamrach jest wołający o pomste do nieba...:(

Na całe szczęście w KK płynie Odra, bardzo rybna (mimo, iż po powodzi została zamieniona przez meliorantów w kanał), wbrew wszelkiemu złu, który wyrządzono rzece, wyprostowano, wycięto wszystkie drzewa, na przekór niedobrym ludziom ryby jej nie opuściły (choć powinny ;). Uwielbiam spinning, ale często z racji mojego lenistwa (a i brzuszek że ho hoho) wędkuję na DS. Wiosną nie rozstaję się z batem, łowię tyczką, patykiem, kijkiem i czym się da ;) Najważniejsze dla mnie nie na co i co się łowi, ale z kim !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam

Dzisiaj zalogowałem się po raz pierwszy na forum i od razu polubiłem tą stronę. Może dlatego, że jest przejrzysta i łatwo odszukać informacje na każdy temat?! Tego nie wiem... Po prostu mi się tu spodobało :)

Może kilka słów o sobie. Nazywam się Adam pochodzę z Grabownicy koło Brzozowa. Mam 25 lat. Od 9 roku życia aktywnie wędkuję. Głównymi z metod jakim się poświęciłem to wędkarstwo karpiowe oraz spiningowe przy czym ta druga metoda przeważająca. Znudzony metodą czyli karpiową postanowiłem sprzedać swój sprzęt i przerzucić się na wędkarstwo muchowe. Muchówką zaraziłem się będąc na górnym sanie w miejscowości Łączki. Widząc jak trzej panowie suszą muchy i ciągną pstrągi jeden za drugim postanowiłem po powrocie do domu prześledzić tą technikę na serwisie YouTube. Oglądając film po filmie uświęcałem się w przekonaniu, że to jest metoda której muszę się nauczyć. Stąd do was moje pytanie. Czy był by ktoś chętny wybrać się ze mną na górny san? Chciał bym nauczyć się techniki rzutu oraz podstaw zrobienia zestawu muchowego. Jakich much stosować itd. Myślę, że szybko się uczę a czas spędzony na nauce nie będzie czasem zmarnowanym... :) Wiem, że jeśli nauczy się człowiek z błędami tej metody będą się ciągły za mną już długi czas.

Prosił bym aby w tym temacie zamieszczać również podstawy wędkarstwa muchowego. Będzie to dla mnie ułatwieniem w nauce oraz dla innych początkujących. Można powiedzieć, że w dziale "muchowym" są setki takich zapytań ale ten temat będzie moim priorytetowym.

P.S Prośba do administracji forum.

W prawdzie przeczytałem regulamin a w zasadzie szybko go przeleciałem to jeśli mój post nie jest na miejscu proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu. Jestem poprostu raczkujący na tym forum.

Pozdrawiam serdecznie Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.