Skocz do zawartości

PRZYWITAJ SIĘ


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy na forum powiatowego kolegę.Mam nadzieje że filozofii będzie jak najmniej a spinningu jak najwięcej;):D

Masz racje GEO, ale psycholog może się przydać bo jak patrze jakie kabany ciągniesz i kilku chłopaków na forum, a ja nie mam czasu nawet nad wisłokę wyskoczyć to się nabawię jakiej schizofrenii jeszcze:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, mam 14 lat nazywam sie Mateusz mieszkam w Czarnej kł. Łańcutai w ten poniedziałek (19.08) byłem zdawać na karte wędkarską w Łańcucie (U marcina).Egzamin zdałem pozytywnie więc postanowiłem sie zapisać do tego forum.Zamierzam napisac jakic krótki temat o zdawaniu karty wędkarskiej w Łańcucie i o mozliwych pytaniach tego egzaminatora poniewaz wiem jak to iść nie wiedząc jakie pytanie mozna dostać a niektórzy egzaminatorzy zadają pytania z haczykiem xD.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich wędkarzy, mam na imię Jarek mam 16 lat jestem z Siedleczki (koło Kańczugi).

Wędkarstwem zaraził mnie mój wujek :) często łowie z nim ponieważ nie posiadam jeszcze karty wędkarskiej lecz na wiosnę zamierzam ją wyrobić :D więc chciał bym również zapytać kolegów jak to jest z wyrabianiem jej ponieważ szczerze mówiąc trochę się boje co tam może być testy które można znaleźć w internecie zdaje bez problemu ale nie wiem jak to tam będzie ale nic. Często z wujkiem robimy tz. zasiadki karpiowe bo jak i ja tak i on lubimy sobie połowić na grunt jak i również feeder , łowie również na spławik jak i spinning (lecz to dopiero zaczynam i jak jest na forum jakiś spinningista który chciał by pouczyć młodych to był bym chętny na kilka lekcji ;p tak więc jeszcze raz witam i cieszę się że jestem użytkownikiem tego forum :)

ps. z niecierpliwością czekam na poradnik kolegi Madej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:)

Mam na imię Piotrek:) na Podkarpacie przybyłem za chlebem i od niedawna mieszkam w Rzeszowie:) głównie spininguje:) wczoraj pierwsza wyprawa nad Wisłok w okolice hali sportowej i jeden sczupaczek 30 cm, 3 małe okonki i coś jeszcze, ale się spieło:( Mam nadzieje że ktoś pomoże mi odkryć prawdziwe uroki tej pięknej rzeki.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich miłośników przygody z patykiem w ręku. Mam na imię Paweł, jestem z okręgu Zamość lecz studiuje w Rzeszowie i niedawno wyrobiłem sobie zezwolenie na ten okr. Właśnie stawiam pierwsze kroki na pięknej podkarpackiej rzece- Wisłoku. Łowie gł. spinningiem, wczoraj udałem sie pierwszy raz na Wisłok i bardzo miło sobie połowiłem mimo widoku spływających ryb:(, złapałem kilkanaście okonków i 3 klenie do 35 cm co jest moim rekordem na spina (mam nadzieje że krótkim :) ). Przy okazji chciałbym zadać pytanie w którym dokładnie miejscu zaczyna sie zbiornik Rzeszów ( ujęcie wody w m. Zwięczyca) ? Jak by ktoś wrzucił mapkę z zaznaczonym punktem będę wdzięczny :o .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Hej

Ja również witam wszystkich. Tak na szybko, Łukasz z Rzeszowa, dawno temu wędkowanie na tyczkę i bata, udziały w rożnych zawodach okręgowych (wtedy jeszcze PZW Koło Jarosław), obecnie powróciłem do wędkarstwa bardzie hobbystycznie spławik, feeder i obecnie wkręcam się ostro w spinning

Połamania kijaszków ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich niezwykle miło,Dariusz mi na imię,jestem z Sanoka,na tym forum pierwszy raz,za młodu wędkowałem wszystkimi metodami,lecz z czasem selektywnie zostało tylko wędkarstwo muchowe, gdzie cały czas uczę się czegoś nowego,zdobywam nowa wiedzę i nowe doświadczenia. Zdarzało mi się łowić na wielu rzekach w Polsce,ale najbliższy mojemu sercu jest San-rzeka marzeń dla wielu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, mam na imię Paweł, pochodzę z okolic Krosna, niestety w chwili obecnej na emigracji. Najbardziej lubię łowić pstrągi na spinning na małych podkarpackich rzeczkach. Czytam Wasze, teraz również, moje forum od dawna, ostatnio bardzo zainteresował mnie temat rodbildingu, przymierzam się do zbudowania własnego wędziska z Waszą pomocą , mam nadzieję.

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.