Skocz do zawartości

Bieszczady-wędrówki


Leszek

Rekomendowane odpowiedzi

Dla zakochanych w Bieszczadach kilka fotek z dzisiejszej wyprawy.

Dla wszystkich jak wygląda prawdziwa zima(dla przypomnienia)

Czy admin mógłby przenieść kilka wpisów i fotek do tego tematu z tematu zdjęcia do oceny.

Szczególnie dotyczące Bieszczadów. Myślę że tutaj bardziej pasują.

Myślę że Nasz najpiękniejszy zakątek Kraju zasługuje na swój temat, a jest tutaj spore grono miłośników wędrówek po Biesiach.

Do zobaczenia na szlaku.

post-951-14545038656727_thumb.jpg

post-951-14545038657428_thumb.jpg

post-951-14545038658062_thumb.jpg

post-951-14545038658675_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dzięki. Szczerze to chciałbym tam kiedyś żyć, póki co mam do niej ok. 100 km:D, dlatego dość często tam bywam.

Szczerz to dla mnie Bieszczady to najpiękniejsze góry na ziemi.I nie znam ich tak dokładnie to zostawię sobie łażenie na póżniej czyli tak po 50-ątce.Te sto km to nic w porównaniu do moich 2200:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A czemu w ten sposób? Jaki szlak chcesz zrobić? Ze Smereka przez Wetlińską do Przełęczy Wyżnej?

Ja bym Ci proponował w przeciwnym kierunku. Zostawić samochód na parkingu przy Przełęczy, a później na bank jakieś busy jeździć będą, z rana może być różnie bo pogoda taka sobie w prognozach.

Edytowane przez lisses
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem tą trasę jesienią 2014. Zaparkowałem na parkingu na przełęczy Wyżniej złapałem busa do Smereka i stamtąd zacząłem podejście czerwonym szlakiem na na Smerek, i dalej na Połoninę Wetlińskąi, powrót do auta na przełęczy.

Mimo braku opadów podejście pod Smerek było w lekkim błocie, jest to wąska ścieżka, mocno zadrzewiona i chwilami stroma więc pomyśl czy wolisz podchodzić po błotku czy na nim zjeżdżać:) . W połowie podejścia pod Smerek jest drewniana wiata. Trasa bardzo ładna, ale to jak większość w Bieszczadach i mało uczęszczana do momentu połączenia z przełęczą Orłowicza

Edytowane przez Trish
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Panowie oderwijcie się od rybek,od klawiatury i jazda w góry.(Nawet mi się zrymowało). Bieszczady są pełne kolorów.

Wczoraj wybrałem mało uczęszczany szlak na Rabią.Ludzi brak,na szlaku spotkałem tylko kilka osób. Szlak bardzo urokliwy kolory otaczają cię dookoła,masz je na wyciągnięcie ręki cały czas.

post-951-14545043944647_thumb.jpg

post-951-14545043945449_thumb.jpg

post-951-14545043946308_thumb.jpg

post-951-14545043946848_thumb.jpg

post-951-14545043947444_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.