Skocz do zawartości

Apokalipsa SANU


bobo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . A wiec skończyło się, kolejny rok nie pamiętam już, który z rzedu po okresie zimowym, kiedy to mogliśmy nacieszyć się czystą wodą od Obarzyma w dół zamiast wody płynie brązowa breja, tylko dlatego ,że Starosta Brzozowa wydał decyzje dla dwóch spośród kilkunastu żwirowni żę mogą one wydobywać żwir i inne kruszywa w obiegu otwartym czyli biorą wodę z Sanu i wylewają ścieki przemysłowe z powrotem bez odstojników do rzeki. Jaki to ma wpływ na ekosystem każdy kto się tym interesuje widzi to gołym okiem. Dodam tylko, że pozostałe żwirownie prowadzą wydobycie w obiegu zamkniętym. Jak to może być żeby w centrum Unii Europejskiej do jednej z najczystrzych rzek w Polsce a może i Europie wylewa się taki syf -DLATEGO ZE ZWIROWNIE TE NALEZA DO OJCA DYR RYDZYKA. Tak moi drodzy ten belzebub zatruł nam naszą rzekę i truje teraz nas powoli bo przecież ci co korzystają z wodociągów zasilanych wodą z Sanu piją te osady pełne matali ciężkich i promieniotwóczych osadzanych przez tyś lat w ziemi a teraz wylewanych prosto do rzeki, bo przecież chlorowanie wody do picia tego nie z utylizuje i to wszystko dzieje się na obszarze Natura 2000 ale to jest Polska własnie. Ale pojawiło sie światełko w tunelu- wybudowano nową przepławke w Ostrowie za grube miliony , teraz pojawił się projekt Błękitna Wstega Sanu dlatego postanowiliśmy działać- w przyszłym tyg jestem umówiony z przedstawicielami prasy potem pchniemy to dalej mam nadzieję. Ci pożal się Boże politycy sami dali nam argument do działania, ponieważ normalnie drżą przed czarną mafią bo przecież ambona wyborcza a tu taki klops chcą inwestycji we wszystkich gminach nad Sanem - inwetycji turystycznych a czarni im srają do rzeki, ponieważ Prezydent P-śla , Marszałek podkarpacki i jeszcze ktoś tam ładnie uśmiechali się na zdjęciach pod swoimi pomysłami dot. Sanu w ostatnim czasie na łamach prasy, to teraz zobaczymy jak bedą to gówno teraz chamciać a może któryś się odważy, -zobaczymy - a wystarczy tylko zmienić jedną decyzje. Ja nie odpuszcze żebym miał do Brukseli jechać, bo to wszystko dzieje się z naruszeniem wszystkich eurpejskich a tym samym unijnych przepisówi tu żyją moje dzieci i chce żeby piły czystą zdrową wode. Na pochybel czarnym i łamcie kije .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobo można wiedzieć dlaczego obrażasz i obwiniasz odpowiedzialnością za tą sytuację księży Kościoła katolickiego, ja wiem że część lewactwa zapomniała czasy powstania w Meksyku, inkwizycji czy panowania gen. Franco w Hiszpanii ale łatwo te piękne czasy mogą powrócić w szczególności jeżeli takie antychrysty jak ty nie zostawią swoich poglądów samym sobie.

Przykro mi że inni członkowie tego forum muszą czytać takie teksty ale razem z chrztem przyjąłem na siebie obowiązek ochrony mojej wiary wiec nie mogłem zostawić postu użytkownika Bobo bez odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem kolego jeszcze dwa razy i poza "ojcem rydzykiem " i " "czarną mafią" nie dopatrzyłem się ataku na wiarę jak to nazwałeś. Zdecyduj sie czy chcesz chronić swoją wiarę czy księży bo to co deklarujesz raczej nie ma nic wspólnego z tematem. Proponuje czytać ze zrozumieniem a nie strzelać z "dupy". Mi też przykro że muszę sie produkować o tej porze aby uświadomić Ci że piszesz nie na temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem kolego jeszcze dwa razy i poza "ojcem rydzykiem " i " "czarną mafią" nie dopatrzyłem się ataku na wiarę jak to nazwałeś. Zdecyduj sie czy chcesz chronić swoją wiarę czy księży bo to co deklarujesz raczej nie ma nic wspólnego z tematem. Proponuje czytać ze zrozumieniem a nie strzelać z "dupy". Mi też przykro że muszę sie produkować o tej porze aby uświadomić Ci że piszesz nie na temat.

Skoro dla kogoś ojciec dyrektor jest przykładem Chrześcijaństwa i tak zawzięcie go broni to zamiast na ryby, powinien lecieć z przekazem na pocztę wspomóc wiadome radio... zasilając moherową armię... naprawdę czytam z niedowierzaniem i coraz bardziej zdaję sobię sprawę w jakim ciemnogrodzie żyjemy... wiem że to nie na temat ale się we mnie zagotowało..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem kolego jeszcze dwa razy i poza "ojcem rydzykiem " i " "czarną mafią" nie dopatrzyłem się ataku na wiarę jak to nazwałeś.

Określenie księży mianem "czarnej mafii" jest bez wątpienia atakiem na Kościół(co łamie punkt drugi regulaminu). Najbardziej agresywny wydźwięk ma jednak zdanie ostatnie, które brzmi:

Na pochybel czarnym i łamcie kije .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawa ta wymiana światopoglądów, nie mniej jednak w Sanie, który podobno jest jedną z najczystszych rzek naszego kraju, płynie błoto. I bardzo źle się składa, że teraz, w okolicach okresu tarła wielu ryb. Ikra zostanie pokryta warstwą zanieczyszczeń i będzie obumierać z niedotlenienia. I ta sytuacja powtarza się z roku na rok.

PS. Franco to chyba zły przykład - jego reżim był bardzo silnie związany z Kościołem ;)

Edytowane przez LuJu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobo można wiedzieć dlaczego obrażasz i obwiniasz odpowiedzialnością za tą sytuację księży Kościoła katolickiego, ja wiem że część lewactwa zapomniała czasy powstania w Meksyku, inkwizycji czy panowania gen. Franco w Hiszpanii ale łatwo te piękne czasy mogą powrócić w szczególności jeżeli takie antychrysty jak ty nie zostawią swoich poglądów samym sobie.

Przykro mi że inni członkowie tego forum muszą czytać takie teksty ale razem z chrztem przyjąłem na siebie obowiązek ochrony mojej wiary wiec nie mogłem zostawić postu użytkownika Bobo bez odpowiedzi.

Kolego chyba forum pomyliłeś - odsyłam na Forum Przyjaciół i Sponsorów Ojca Dyrektora

Poza tym mamy wolność słowa i nie żyjemy w średniowieczu żeby nie można się było wypowiedzieć swobodnie na temat kościoła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy można wrócić do tematu a nie zaśmiecać go? Została zwrócona uwaga na temat zanieczyszczenia rzeki San. Sam nie wiem dokładnie kto brudzi, w jaki sposób i dlaczego to jeszcze trwa a chciałbym się dowiedzieć tego. Słyszałem tylko że w związku z pracami przy budowach dróg w naszym regionie wzrosło zapotrzebowanie na kruszywo i od kilku lat jakaś żwirownia wlewa płuczke do mojej kochanej rzeki San powodując zmianę jej koloru, przejrzystości, składu chemicznego przez co w sposób bezpośredni wpływa na faune i florę tejże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobo a skąd informacja kto jest właścicielem żwirowni – tych konkretnych które płuczą w obiegu otwartym.

Możesz pokazać jakieś konkrety- info o właścicielu, jednoznaczne powiązanie z Toruniem? Powiązania strukturalne, kapitałowe – jakiekolwiek wiarygodne powiązania/zależności?

Bo już słyszałem ze kawałek dalej Premier Suchocka za bezcen kupiła kilkadziesiąt hektarów, a to jakiś inny polityk całą górę z lasem kupił w cenie zarośniętej łąki itd. O legendach o zakupie pałacu w Końskim nie wspomnę.

Powstają takie legendy i ludzie bez sensu się nakręcając nie mając żadnych dowodów, bo im żal że ktoś robi interes, zarabia pieniądze a im z zasiłku na 3 wina dziennie nie starcza.

A koniec końców okażę się że to jednak jakiś lokalny przedsiębiorca, Twój sąsiad albo pracodawca połowy Twoich znajomych.

A wiec na początek dowody … no chyba ze Toruń jest po to, żeby było bardziej medialnie.

Bo jakoś nie wierzę ze ktoś 550 km od swojego miejsca zamieszkania prowadzi 2 żwirownie – mając pod nosem budowę autostrady, ekspresówki i kilku innych sporych lokalnych inwestycji. O innych interesach medialnych i edukacyjnych nie wspomnę.

I do czasu przedstawienia wiarygodnych dowodów na poparcie Twoich tez – nie chciał bym tu określeń typu mafia, czarni, je-ać.

Szanuje wolność słowa, ale bardziej kulturę wypowiedzi i merytorykę, a ani jednego ani drugiego w Twoim poście za bardzo nie znajduje.

I nie chciał bym, aby forum którego jestem uczestnikiem zawierało takie wpisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego chyba forum pomyliłeś - odsyłam na Forum Przyjaciół i Sponsorów Ojca Dyrektora

Poza tym mamy wolność słowa i nie żyjemy w średniowieczu żeby nie można się było wypowiedzieć swobodnie na temat kościoła

Jeżeli prezentujesz taki tok myślenia to z pewnością nie jesteśmy "kolegami". A fora to nie ja pomyliłem tylko bobo który zaczął te typowo lewackie bezpodstawne ataki. Rzygać mi się chce jak muszę czytać posty takich inteligentów typu HeadAche który po 3 krotnym czytaniu jednego tekstu dalej nie wyłapuje kontekstu w jakim został on napisany. Już lepszy jest Grzelo40+ on to przynajmniej nie przyodziewał w "piękne" słowa swojej głupoty.

Z KOMUNISTAMI SIĘ NIE DYSKUTUJE DO KOMUNISTÓW SIĘ STRZELA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.