Skocz do zawartości

Wiosenny zlot PSW Babica 2015.


geo

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety @Gochu pudło ;)... Psw Team ze względu na przesilenie wiosenne jeszcze nie zajęło się tym tematem:D.Cały czas czekamy na Wasze propozycje,tak aby wybrać najbardziej optymalne miejsce spotkania.Jak do tej pory padły dwie propozycje ,które wydają się być interesujące - Besko i Wisła w okolicach Mielca.Ze swojego doświadczenia oraz możliwości kilkukrotnego uczestnictwa czy to w wiosennym czy jesiennym spotkaniu ,na dzień dzisiejszy bardziej skłaniał bym się do ...Beska.Myślę ,że z powodu charakterystyki łowiska ,każdy z uczestników znajdzie tam kawałek wody odnośnie preferowanej metody połowu .Na termin proponuje wybrać któryś z weekendów majowych ze względu na dość już stabilną pogodę jak na tą porę roku jak również "zejście" większości gatunków ryb z okresu ochronnego.

Odnośnie propozycji @geo aby pozostawić Wisłę na organizację wrześniowych Urodzin PSW ,to jestem jak najbardziej ZA .Ustabilizowane poziomy rzek ,cisza ,spokój ;)jak również niezaprzeczalne walory wędkarstwa rzecznego to jedne z plusów przemawiających za organizacją imprezy w miejscu zaproponowanym przez @geo.

To tak pokrótce jak ja to widzę...Jak już pisałem nadal czekamy na inne propozycje fajnych miejsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś potrafi wytłumaczyć co w praktyce oznacza porozumienie PZW Rzeszów - Krosno na Wisłok 2 (Wisłok od strony korony zapory w Besku do ujścia rzeki Stobnica) To tak ku jasności, jeżeli zlot odbył by się w tamtym rejonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Maj to według mnie optymalny czas na Zlot,pogoda jest już wyklarowana a poziomy wód w rzekach w miarę ustabilizowane,większość rybek schodzi z okresu ochronnego. Myślę że w ciągu najbliższego tygodnia ruszymy z tematem , zrobimy ankietę i ustalimy termin oraz miejsce spotkania. Nadal oczekujemy na Wasze propozycje odnośnie miejsca Zlotu. Warunki nie są jakieś wygórowane , kawałek ciekawej wody , dobry dojazd oraz trochę miejsca na zaparkowanie kilkunastu samochodów...Pamiętajmy , że ma to być spotkanie przede wszystkim towarzyskie a jeżeli bedzie przy okazji możliwość rozprostowania żyłek i połowienia rybek to będzie to czego oczekujemy od naszych spotkań.

P.S. Może w tym roku powrócimy do Chodaczowa? Z tego co przeglądałem archiwum to już chyba był tam organizowany Zlot?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Za 2 do 3 tygodni będziemy blisko spotkania.Póki co nie mamy jeszcze docelowego miejsca wiec składajcie propozycje.

Jeśli chodzi o moją propozycje co do zbiornika to Strzegocice-Mokrzec albo jezioro Tarnobrzeskie.

Co do wody płynącej może być Wisła pod mostem w Nagnajowie lub jak wspomniał kolega @rapala Chodaczów.

Jeśli chodzi o termin strzelałbym pierwszy weekend maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

03.05 są kolejne zawody z cyklu spinningowego grand prix okręgu. Poza tym terminem mogę Kolegów zaprosić początkiem maja na zbiornik Mokrzec-Strzegocice. Wraz z forumowym kolegą lukasz24732 moglibyśmy podjąć się organizacji ogniska itd.

Edytowane przez Piotr Madura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o miejsce to w grę wchodzi zarówno brzeg od strony Pilzna-Strzegocic jak i przeciwległy od Mokrzca-Jaworza Dolnego. Pierwsza opcja jest łatwiejsza jeżeli chodzi o dojazd i parking. Za druga przemawia mniejsza presja, bliskość lasu i "górek" (krajobraz zdecydowanie ciekawszy niż od Pilzna), oraz bardziej urozmaicona woda i bliskość Wisłoki.

Początkiem maja jeżeli pogoda dopisze moglibyście koledzy być świadkami tarła leszczy na zalewie Mokrzec-Strzegocice. Leszcze są w zasadzie wizytówką zalewu jeżeli chodzi o białoryb. Mimo iż po ostatniej powodzi (kiedy pękł balon na piętrzący wodę) ilość ryb została mocno uszczuplona to nadal można się spodziewać pięknych leszczy. Oczywiście w czasie tarła nie ma co myśleć o ich łowieniu, ale taki widok cieszy oczy wędkarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

03.05 są kolejne zawody z cyklu spinningowego grand prix okręgu. Poza tym terminem mogę Kolegów zaprosić początkiem maja na zbiornik Mokrzec-Strzegocice. Wraz z forumowym kolegą lukasz24732 moglibyśmy podjąć się organizacji ogniska itd.

Zawody z 03.05 są przełożone na inny termin. Zlot odbędzie się 10 maja, oficjalne info niebawem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak każe ośmioletnia już tradycja mamy przyjemność zaprosić wszystkich na Wiosenny Zlot PSW.

Jako miejsce zlotu wybraliśmy rzekę Wisłok w miejscowości Babica:

https://www.google.pl/maps/@49.9305321,21.8736126,16z?hl=pl

Spotykamy się w niedzielę 10 maja o godzinie ósmej, terminem rezerwowym jest dzień 17 maja.

Zapraszamy- PSW TEAM!!

Wszystkie sprawy organizacyjne załatwiamy w tym temacie.

Wkrótce na stronie głównej ukarze się oficjalne zaproszenie:).

Otwieram listę użytkowników wyrażających chęć wzięcia uczestnictwa w Zlocie:

1.Andre

2. Leszek

3. kafel

4. LuJu

5. apioo

6. Gabriel

7. mike

8. HeadAche

9. arkadius1987

10. lisses

11. Damian Ł.

12. geo

13. Oktawian

14. Siksa

15. Vejek?

16. manek_rz

17. bronzo77

18. darco

19. Sasanek

20. zwolas1

21. stiff43

22. Golden Boy?

23. Piotr Rabczak

24. Dawid Ćwikła

25. ordy

26...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.