Skocz do zawartości

Wiosenny zlot PSW Babica 2015.


geo

Rekomendowane odpowiedzi

Na osoby które nie znają drogi będę czekał na parkingu pod Praktikerem obok Lidla na ul Podkarpackiej. Wylot na Bieszczady.

Czekamy do 8.10. Jeżeli ktoś czuje że się spóźni proszę dzwonić poczekamy.

Tel.501 232 920

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wróciłem jako jeden z pierwszych:)

Zimno... brrrrr choć niektórym gorąco toto było:D

Co do rybek u mnie to jedynie parę płoci i jeden jaź - wszystko na przepływankę. Na spining niestety 0:0. U chłopaków z tego co wiem też kiepsko. Ale nie o to chodziło dzisiaj.

Wrzucam parę fotek z wędkowania. Z samej imprezki na pewno podrzucą chłopaki.

Michał ustrzeliłem Cie na fotce:D.

Organizacja wzorowa. Na przyszłość też chcę jak najbardziej w tym uczestniczyć. Dzięki za nagrodę.

post-1799-14545040305722_thumb.jpg

post-1799-14545040307885_thumb.jpg

post-1799-14545040308504_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim tym którzy zechcieli spędzić tych kilka godzin na naszym Zlocie. Choć pogoda dzisiaj nie rozpieszczał to humory i atmosfera była zajefajna.Tradycyjnie rybki nie dopisała ale tradycja to tradycja i trzeba ją uszanowaćJeżeli posiadacie jakieś zdjęcia to wrzucajcie śmiało ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za wesołe pogaduchy - dodatkowo Rapali za kociołek, a Leszkowi i Bogumiłowi za woblerki.

PS

Na Zlocie zginęły slipy różowe męskie (ochraniacz na wędkę) - nieszczęśliwego znalazcę uprasza się o kontakt z najbliższą Wojskową Komendą Uzupełnień, bądź ewentualnie konsultację z lekarzem lub farmaceutą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Humor dobry na i po zlocie. Dzięki Panowie za nagrody, i mimo wszystko jestem zadowolony że w taką pogodę dało się złowić takie małe pocieszenia, (czyt. pstążki). Dużo bym z Wami nie wniósł w dyskusję na tematy wędkarskie bo przy niektórych to czuję się jak bym był pierwszy raz nad wodą %-) ale zawsze to lepiej się czegoś nauczyć. Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli posiadacie jakieś zdjęcia to wrzucajcie śmiało ;).

Proszę Bardzo!

W godzinach porannych, w umówionym miejscu...

post-1160-14545040309047_thumb.jpg

...pojawili się szybcy i wściekli

post-1160-14545040310879_thumb.jpg

Rzekome umiejętności niektórych kolegów zostały szybko zweryfikowane - w ciągu 5 minut łowienia nie padł żaden boleń

post-1160-14545040311433_thumb.jpg

W tych warunkach tematyka C&R mogła być dyskutowana tylko teoretycznie (patrz klapa!)

post-1160-145450403127_thumb.jpg

,a że dodatkowo było mokro...

post-1160-14545040313305_thumb.jpg

...dyskusja rozwijała się żywo w panelach.

post-1160-14545040313914_thumb.jpg

Jak zwykle zadbano też o żołądki

post-1160-1454504031546_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja wrzucę kilka "pśtryków" :D

P.S. Podziękowanie dla @janek1985 (chyba nie pomyliłem loginu) za "dziewanne" i inne specjały ...Masz chłopie talent:beer:

Następna fajna imprezka.Widać po zdjęciach że zabawa była przednia.A na ostatniej fotce to ''młoda rapka'':)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom za możliwość spotkania, a w szczególności za pyszny kociołek. Był to mój pierwszy zlot PSW i mam nadzieję, że nie ostatni. Spotkałem wielu znakomitych wędkarzy, a zarazem wspaniałych ludzi. Jakby ktoś nie kojarzył to młody chłopak w czarnych okularach:) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.