Skocz do zawartości

Wiosenny zlot PSW Babica 2015.


geo

Rekomendowane odpowiedzi

Zamelduję się i ja. Wzorem lat poprzednich można urządzić jakiś konwój z Rzeszowa np. z pod tesco albo innego oszołoma.

Może na parkingu pod Praktikerem ul Podkarpacka.W Lidlu można dokonać ostatnich zakupów. godz. 7.40. Czekamy 20min i o 8.10 jesteśmy na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piąteczek a tu cisza w temacie :) Ja płacę dniówkę, także nawet jeśli nie doszło by do spotkania to i tak jadę, spenetruję nowe miejscówki:D:beer:

Tak na marginesie to jak w okolicach zlotu wygląda rzeka, da się brodzić? Wystarcza wodery czy raczej brać długie gacie?

Edytowane przez lisses
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boją się odezwać żeby się pogoda nie zepsuła ;)

Co do ubrania to radziłbym raczej wodery lub kalosze, żeby sobie membrany nie podrzeć. Z tego co się orientuje to miejsce raczej z zarośniętymi, wysokimi skarpami brzegowymi. Ja bym raczej łowił chowając się po krzakach.

Choć jak się uprzesz brodzić można - w zależności od stanu wody oczywiście!

Pzdr,

LJ

Ja mam pytanie do TEAMu - gdzie dokładnie chcecie się zatrzymać? Po której stronie rzeki i mostu? W razie ulewy to chyba pod mostem :).

Edytowane przez LuJu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce Zlotu to lewy brzeg Wisłoka pod mostem

http://www.fishing.org.pl/showthread.php?t=6564&p=88131&viewfull=1#post88131

https://www.google.pl/maps/@49.932612,21.871522,3a,75y,175.25h,88.45t/data=!3m4!1e1!3m2!1sxb3yjon2iTYJHOw4NSNYIg!2e0

...za żółtą tablicą w prawo (jadąc od Rzeszowa) a potem w lewo drogą pod sam most.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem kiedyś mały rekonesans miejscówek powyżej miejsca zlotu ( nr 1 na foto ). Żeby łowić komfortowo zarówno na spinning, jak i spławik czy grunt trzeba by łowić z przeciwnego brzegu. Od strony zbiórki są co prawda ze 3 miejscówki ale brzeg jest dosyć stromy i raczej nie można się tam wygodnie na fotelu rozsiąść :cool:. Natomiast przechodząc na drugą stronę mostu mamy jedną miejscówkę gdzie wpływa rzeczka którą się przejdzie jedynie w woderach ( nr 2 na foto ). Można obejść, lub objechać przez mostek ( za mostem na Wisłoku w kierunku na Barwinek pierwsza droga w prawo na Podzamcze drogowskaz bodajże ). Można by też spróbować zjechać nad Wisłok polną drogą przed trzecim domem po prawej stronie ( nr 3 na foto ) ale nie wiem czy nikt z widłami nie wyleci :D lub zostawić auto gdzieś w tym rejonie na poboczu i pieszo przejść. Od miejsca gdzie wpływa rzeczka jest około 1 km głębszej wody z łagodnym brzegiem, można tam liczyć na Klenia, Okonia , Bolenia i :eek: miejmy nadzieję jakąś niespodziankę. Wyżej możemy wejść do wody w spodniobutach i idąc przeciwległą ( nr 4 na foto ) stroną obławiać rynnę po lewej aż do przelewów przy jakimś ośrodku widocznym po prawej stronie. Wyżej nie byłem :) Mam nadzieję że pomogłem. Ja sam chyba i tak pójdę w dół Wisłoka dlatego że nie znam jeszcze tamtej wody :D

post-4581-145450402469_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DawidĆwikła i Piotr Madura, jak chcecie to mogę Was z sobą zabrać. Podajcie tylko miejsce /numer telefonu poniżej/ gdzie w Rzeszowie trzeba po Was podjechać i nie ma sprawy.

Co prawda w międzyczasie mam chrzciny i będę musiał jechał do Rzeszowa, ale myślę ze koło 14 wrócę na zlot.

Ale transport rano - 100% mogę zapewnić z wszelkimi sprzętami do łowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.