Skocz do zawartości

Woblery użytkowników - prezentacje


Bogol

Rekomendowane odpowiedzi

Tak samo mówiłem i ja. Powstał pstrągowy kilerek długości 5 cm. Łowił sporo rybek, a ja wciąż powtarzałem, że zrobie jego wierne kopie. Pewnego razu spłynął sobie z nurtem pod jedną zwałkę i zniknął. Grzebanie w patykach i próba zagarnięcia podbierakiem nic nie dały, akcja trwała kilkanaście minut ... (*)

na szczęście okazało się, że w pudełku są inne przynęty, może nie tak łowne i uniwersalne ale pstrągodajne i obiecałem sobie, że przyynęty będę robił seriami nawet małymi ale żeby było z czego zgapić kształt. Wiadomo 2 identycznych nie zrobie, bo detale decydują o sukcesie:)

Edytowane przez Andre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkuto, są skuteczne ;). MilanND, ja praktycznie pstrągowych już prawie nie robię, sporadycznie, niestety w mojej okolicy, nie bardzo jest sens :(. Wystarczy mi to, co mam, a na te pstrągopodobne ryby wpuszczane do Sanu może być byle co. Zazwyczaj i tak pływają w rzece przez 2-3 tygodnie, później ostają się pojedyncze egzemplarze.

Edytowane przez marekn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomekk, rybki wykonuję z lipy a wszelakiego typu robactwo z balsy, uwielbiam to ciche głuche pacniecie i podnoszącego się niewiadomo skąd jazia, klenia czy 6 kleni każdy po +- pół metra. Nie zapomnę tego nigdy:) ja chce już na ryby a zima trzyma nadal ;(

- - - Updated - - -

Tomekk, rybki wykonuję z lipy a wszelakiego typu robactwo z balsy, uwielbiam to ciche głuche pacniecie i podnoszącego się niewiadomo skąd jazia, klenia czy 6 kleni każdy po +- pół metra. Nie zapomnę tego nigdy:) ja chce już na ryby a zima trzyma nadal ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, na łapki wersji 3d miałem inny pomysł, dużo bardziej skomplikowany i chyba nie oddałby aż tak dosadnie tych odnóży jak sposób podebrany od ,,woblerków z bielska'' nie wiem czy to te same, o których mówi Marek. Co mogę powiedzieć jeszcze... Jeden robal nieomal stracił łepek, pare sztuk niezbyt udanie naciąłem pod ster i będzie ciężko... Coś powinno śmigać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.